Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Fenomen napisał:

Biorąc pod uwagę że od niedzieli ma być 15 stopni to trzeba korzystac

 

@kolek23 zaintrygowales mnie. Trzeba poczytać na ten temat. Po co kasa ma leżeć i nic nie robic:) 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, schizzm napisał:

Ćwiczy/ćwiczył ktoś domowo/plenerowo z TRX? Warto? :) 

 

U mnie wisi coś takiego na stałe na drążku w drzwiach do kuchni. Nigdy na serio na tym nie ćwiczyłem, ale fajnie można z rana sobie piersiowe rozciągnąć :P 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BartuS napisał:

panowie revolutowcy, macie jakis sposob na normalne wyciagi przelewow? potrzebuje potwierdzenia i nie moge normalnego widoku znalezc :( 

Ale potrzebujesz zestawienie za cały miesiąc czy pojedyncze? Wyciągów to tam chyba nie ma, tylko screen ekranu?

Odnośnik do komentarza
Just now, BartuS said:

wlasnie probowalem tego co @kolek23 proponuje, ale nie ma rachunku odbiorcy :( no nic, moze mi to lyknie wspaniala brytyjska ksiegowosc :D 

 

Ja przelewów wychodzących z Revoluta nie robię, ale przy płatnościach mi księgowość zatwierdzała ;)

 

@Reaper a miesięczne też da się zrobić. Scrolujesz na samą górę, klikasz "szczegóły" i pojawia się "wyciąg" po prawej stronie. Potem tylko kwestia ustawienia za jaki okres czasu potrzebujesz ;)  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...