Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reaper napisał:

Niech @jmk potwierdzi, ale moim zdaniem nie. Po prostu Windows sam jako program się reinstaluje, wszystko z Program Filesów Ci pewnie zniknie, ale pliki z innych folderów powinny zostać.

 

Tam przy instalacji się wybiera czy ma zachować pliki w folderze Windows.OLD,:

 

https://pl.if-koubou.com/articles/how-to/what-is-the-windows-old-folder-and-how-do-you-delete-it.html

 

Ale programy będzie trzeba instalować od nowa, tak czy siak. Dla mnie reinstall to ostateczność. No i ja temu nie ufam w 100% :D Lepiej kopię plików mieć...

 

Checkdisk coś zrobił?

Od kiedy się tak dzieje, może masz dostępne punkty przywracania systemu sprzed tego czasu?

Masz te minidumpy?

Ccleaner też może pomoć z rejestrmi.

 

 

Godzinę temu, T-m napisał:

 

Scrum master? :)

 

Hah co Ty :D Zwykły:

 



aAGA7Wc.png

 

Odnośnik do komentarza

O jesu, widzę, że też w Scram institjut. Zrób sobie tam od razu Scrum Mastera. Za 69 dolków za pierwszy podejsciem łykniesz. A jak nie, to masz jeszcze dziewięć prób w cenie. A jak nie zdasz, to Ci oddzadzą hajsy :kekeke: najśmieszniejszy fraud ever. Ale certyfikat, to certyfikat. Ja się zacząłem przygotowywać do prawidziwego egzaminu na Scrum Mastera (na scrum.org), ale to winksza kasa, bo chyba zaczynają się od 150 dolków :)

 

Tak czy inaczej, gratulacje! :))))

Odnośnik do komentarza
Teraz, T-m napisał:

O jesu, widzę, że też w Scram institjut. Zrób sobie tam od razu Scrum Mastera. Za 69 dolków za pierwszy podejsciem łykniesz. A jak nie, to masz jeszcze dziewięć prób w cenie. A jak nie zdasz, to Ci oddzadzą hajsy :kekeke: najśmieszniejszy fraud ever. Ale certyfikat, to certyfikat. Ja się zacząłem przygotowywać do prawidziwego egzaminu na Scrum Mastera (na scrum.org), ale to winksza kasa, bo chyba zaczynają się od 150 dolków :)

 

Tak czy inaczej, gratulacje! :))))

ja mam Scrum Mastera ze Scrum Alliance. Każdy u nas w firmie z działu dev musi zrobić na starcie :kekeke:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Pushek_ napisał:

teraz niby od godziny nic się nie ścięło. Zupełnie nie wiem o co biega (a być, może to jest totalna błahostka, o której nie mam pojęcia). 

 

Wyłączam, zobaczymy jak będzie jutro. Bo jak nie będzie działało to generalnie jestem w dupie strasznej. 

 

sprawdz dysk - w sensie czy nie masz jakiegos bada albo innego syfu

 

 

9 minut temu, Misiek napisał:

Kurła, jak już znalazłem działkę w lokalizacji, która mi odpowiada i w pieniądzach, które mogę wydać, to kuźwa 20 m w głąb. Ech, jak żyć :( 

że co? 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Hidalgoo napisał:

btw, jakby ktoś znał scrum mastera z Warszawy, który jest dobry i chce zmienić pracę na lepszą, to dajcie znać. Jak kobitke, to nawet lepiej. 

Mam, gosciu z Orange'a, tylko chyba od stycznia dostepny. Jakby byla potrzeba, na linkedinie zalinkuje.

13 godzin temu, Pulek napisał:

tl;dr: byłem nad morzem z żono

Z zona to kazdy glupi umie, sprobuj z kochanka!

 

A serio to bardzo na plus, ze Sylwia ma respons typu jaranko w ciemno. Znam troche kobiet, co by mialy takie eeee, ze mogloby sie czlowiekowi odechciewac czegokolwiek spontanicznego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...