Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, me_who said:

Ale konduktorów ma zajebiście miłych. Znaczy poznałem jednego, ale chyba można ekstrapolować ;)

Dzięki niemu zaoszczędziłem z 8 funtów :-k

Mam wrażenie że w całej Brytanii różnego rodzaju "funkcjonariusze" są mega uprzejmi. U nas też to się zmienia ale droga jeszcze daleka. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Hajd napisał:

Dzisiaj się dowiedziałem, że Real kupił niejakiego Rodrygo. Kto jak kto, ale ten gość na pewno rozpala gryla, nie grilla.

Ależ on musi się tłumaczyć "Jestem Rodrigo, ale przez Y". To tak jak dawno temu był koszykarz Bryon Russell i się śmiali z niego, że ma ksywę "Don't call me Byron" :D

Odnośnik do komentarza

Huh. Dzisiaj pierwszy raz od chyba ponad 15 lat grałem w tenis. Jak to wyglądało - przemilczę ;), ale ładna pogoda (brak słońca!), lekki wietrzyk, piękne okoliczności przyrody (klub tenisowy na Montjuic), a do tego "operator" kortów, który powiedział, że płacimy za godzinę, ale póki nie zjawi się ktoś następny na ten kort lub nie ma rezerwacji, to możemy grac dalej ;). Ogolnie wspaniała sprawa :wub:

 

Tak w ogóle to mieliśmy grać w padel i wstępnie na niego zarezerwowalismy kort, ale okazało się na miejscu, że mają korty tylko 4-osobowe, więc przeskoczylismy na tenis. Trochę szkoda, opcja zagrania w nowy sport przeszła koło nosa ;)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Nie znam sprawy, ale Bonus RPK też był/jest transparentny :D 

Nie, nie był i nie jest. Łże jak pies w każdym wywiadzie, który widzę.

W ogóle strategia "idę do szurprawicy i kłamię ile wlezie" równolegle z wrzucaniem nagrań z rozpraw trochę zrykoszetowała, bo przez to można zobaczyć jak było naprawdę - przecież sędzia uzasadniając wyrok II instancji mówiła o "bogactwie materiału dowodowego", a ten łgarz mówi o "pomówieniu od jednej osoby" :picard: 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gacek napisał:

Nie, nie był i nie jest. Łże jak pies w każdym wywiadzie, który widzę.

W ogóle strategia "idę do szurprawicy i kłamię ile wlezie" równolegle z wrzucaniem nagrań z rozpraw trochę zrykoszetowała, bo przez to można zobaczyć jak było naprawdę - przecież sędzia uzasadniając wyrok II instancji mówiła o "bogactwie materiału dowodowego", a ten łgarz mówi o "pomówieniu od jednej osoby" :picard: 

Transparentny w swoim mniemaniu, powinienem był dodać. Chodziło mi o to, że jak ktoś stara się przekonać opinię publiczną do swojej niewinności pojawianiem się w internecie i mediach to niekoniecznie musi to od razu oznaczać, że jest czysty ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...