Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, me_who napisał:

Imo to to samo, tyle, że do Zamościa jedziesz pociągiem jak przez prerię dwa dni ;)

Z Parczewa do leżącej na granicy Włodawy masz 50 kilometrów drogą wojewódzką. Z Zamościa do Hrubieszowa masz podobną odległość, ale krajówką.

Chyba, że chcesz w konkretne miejsce koło tego Zamościa ;)

kurde, może to jest to? :-k 

 

tylko gdzie znalazłeś takie połączenie z Warszawy do Parczewa? żebym mógł się z rowerem zabrać?

 

Eee, no ale jednak z Parczewa do Hrubieszowa to jednak kawał drogi... :>

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pulek napisał:

kurde, może to jest to? :-k 

 

tylko gdzie znalazłeś takie połączenie z Warszawy do Parczewa? żebym mógł się z rowerem zabrać?

No tymi samymi pociągami co wcześniej. Bo w związku z remontem głównej linii kolejowej jadą na około przez Parczew właśnie. I stąd on w ogóle mi przyszedł do głowy.

 

Ja tam byłem chyba w 2013 albo 2014 i dla mnie to totalny Wschód, kraj świata ;) Przy okazji mam sprawdzony hotel w Parczewie jakby co, aczkolwiek przez te lata mógł się popsuć.

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:
12 minut temu, Pulek napisał:

Eee, no ale jednak z Parczewa do Hrubieszowa to jednak kawał drogi... :>

Czyli chcesz konkretnie do Hrubieszowa, a nie "na wschodnią granicę" :D

no, wiesz, tak trochę chciałem Cię na to naprowadzić, ale może nie tak na wprost... :P:D

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

ojej, to byłaby mega opcja w sumie :-k no szkoda że już wszystko zabookowane

 

edit: chociaż wszystkie busy są niby zajęte na 3 miesiące wprzód :-k 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Przepraszam, za długo wydawało mi się, że chcesz faktycznie zabrać żonę na wycieczkę rowerową, a tutaj niekoniecznie :keke:

no przeciez wszystko się zgadza :D rowery będą? będą? wycieczka będzie? będzie. żona będzie? no będzie!

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gabe napisał:

Chyba właśnie nie wszystko zabookowane, tylko nie ma możliwości przewozu rowerów, bo jak je odejmiesz z zapytania, to się miejsca pojawiają.

 

Może zadaj pytanie FlixBusowi, jak to z tymi rowerami? :> 

wysłałem maila, czekam na odpowiedź. ale dzięki za wskazówkę :) 

4 minuty temu, me_who napisał:

No i jakby co, będzie na czym podjechać do sklepu, nie trzeba będzie dzwonić po autobus :)

IDZIESZ???!!!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ależ takie wolne piątki są fajne! Tu człowiek lekarza ogarnął, opony zmienił, zakupy na luzie zrobił. I tylko małe dygresje...

a) wolny dzień jest u mnie z nazwy :). I tak ktoś dzwoni, ktoś pisze na Fejsie, ktoś coś wysyła i trudno mi sobie wyobrazić, aby zupełnie się wyłączyć, chociaż to pewnie możliwe, ale wymagałoby przyuczenia innych osób w pracy do choćby obsługi adserwera reklamowego.

b) służba zdrowia - przez ostatnie 8 lat byłem ze 3x u dentysty (kontrole) i raz w szpitalu po skręconej kostce (gips). Teraz mam nieco większą rozkminę i a) jedno z badań na NFZ w jednej z placówek... marzec 2020 b) prywatnie też trzeba czekać z 1,5 miecha, tyle że koszt tak pi razy oko z 700 zł - tak że naprawdę chorowanie wymaga niezłego... zdrowia. 

c) wymiana opon - kurczę, niby pierdoła, ale jak to dużo zależy od człowieka. Ziomek do którego przeważnie jeździłem zawinął biznes (IMO był... za tani), więc dzisiaj szukałem nowego. No i trafił się gość, który już w rozmowie telefonicznej "dobrze wróżył". Jasne, ja wiem, że to wymiana opon i nie należy oczekiwać, że ktoś będzie uśmiechem rzucał i opowiadał o co biega, no ale tu się taki trafił - sympatycznie, miło, poopowiadał co i skąd, dlaczego to i tamto, jeszcze przeprosił 3x, że dłużej, no ale poza sezonem, to też nie ma tylu pracowników.

 

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.06.2019 o 10:30, Gacek napisał:

Sam nie ogarniam paru rzeczy:

1. Ta lekarka jest lekarką rodzinną połowy mojej rodziny od spokojnie 20 lat. Świetny lekarz, dobry człowiek, każdemu bym ją polecił - oczywiście każdy może mieć gorszy dzień, ale jak ją znam to skoro tak zareagowała to nagrywający ją sebix bankowo musiał ostro przegiąć pałę wcześniej - no ale tego oczywiście nie widać na filmikach, bo po co...

2. Komentarzy pod wpisem jest prawie 7k, wśród których jest masa wpisów ostrzegających sebixa i karynę przed konsekwencjami takiego rozpowszechniania wizerunku lekarki, nawet media zasłoniły jej twarz - a ci jednak pozwalają, by to wisiało i jeszcze wdają się w pyskówki z komentującymi wyzywając lekarkę :keke: Córka lekarki jest adwokatem zajmującym się zawodowo ochroną danych osobowych, zakładam, że ochrona prawa do wizerunku też jest jej dobrze znana ;) 

Klasistowskie przygody Gacka, odcinek 13957651 (hint: to, że nie widzisz w tym klasizmu jest częścią problemu)

  • Lubię! 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...