Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ja też miałem ustawione zero,dałem tylko 5 jeśli chodzi o jazdę na czystym torze Kurna,ale skoro wam starczyło, to czemu mi nie starczyło

 

No i masz swoją odpowiedź. ;) Przy słabszych kierowcach nawet niewielkie riski mogą dawać ponadnormatywne zużycie wszystkich części z oponami włącznie. :) Ja jeżdżę na riskach 15, a z esoftów zostało mi na mecie 22%. :)

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki,rzeczywiście chyba masz rację :respekt:

To mój pierwszy sezon, no i jak każy początkujący(który przeczytał wszystkie poradniki) próbowałem znaleźć dobrego kierowcę.Wydałem na oferty kontraktów chyba z 2 mln, w dwóch podejsciach, po czym ani jednego nie udało mi się zakontraktować.Poddałem się i zacząłem inwestować w bolid no i oczywiście dopadł mnie dług, a kierowca beznadziejny, no i miejsca też :doh!:

Odnośnik do komentarza
To przeczytałeś poradniki i nie wiesz, że to kierowca jest najważniejszy ?:P Dlatego - jeśli myśli się o sukcesach - trzeba(!) zatrudnić dobrego kierowcę, bo bez niego nic się nie poradzi.

 

 

No wiesz, jak każdy początkujący kiedy zobaczyłem ile mam kasy to od razu musiałem ją roztwonić :lol:. Teraz mam prawie tyle ile na starcie, tylko na minusie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...