Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, lad napisał:

Taka jest prawda. Tylko Orange wypralo ludziom mózgi swoim Światłowodem i wszyscy operatorzy się teraz pchają w idiotyczne prędkości >1 GB/s.

 

Ja nigdy nie miałem neta szybszego niż 100 mb.

weź spierdalaj, zobacz kto pierwszy prowadzi taki wyścig szczurów. zaraz będzie wyścig na łącza 10Gb, na chuj to komu ? ciekawe kto zatrzyma te karuzele

 

100/100 symetrycznie i nic więcej nie potrzeba.

2 godziny temu, Pulek napisał:

jutro podróż pociągiem :o 

 

była Szkocja, był Wrocław... gdzie teraz superduet zawita? :>

 

1 godzinę temu, Pulek napisał:

@Perez, trzeba przebukować bilety!

 

jak tak patrze co wypisujesz to Ci chyba zabookuje bilet w moim bagażniku ;-) one way ticket... one way...

21 minut temu, Misiek napisał:

To ja wszedłem do Empiku i 34,99 zł mnie to kosztowało

no Panie na biednego nie trafiło

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pulek napisał:

zaryzykuje, że byś o tym wiedział. albo @lad by wiedział. stara tradycja bowiem jest taka, że wszędzie tam, gdzie jedziemy, witajo nas chlebem i solo. i wódko.

 

2 godziny temu, lad napisał:

Mam i to i to i to.

 

A ja mam jeszcze wincyj atrakcji akurat ;)

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Misiek napisał:

Też kupiłem Emigrację, będzie czytane dzisiaj troszku :) 

Ja już skończyłem. Otworzyłem „na chwile”, pierwszy raz zaśmiałem się na głos na 9 linijce (środowisko sympatyków agrestu) i potem nie mogłem się oderwać. Doskonała rzecz. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, me_who napisał:

Ja już skończyłem. Otworzyłem „na chwile”, pierwszy raz zaśmiałem się na głos na 9 linijce (środowisko sympatyków agrestu) i potem nie mogłem się oderwać. Doskonała rzecz. 

No ja teraz mam rozdział Victoria Station i powiem tak. Agrest i Audi A4 świetne, reszta trochę meh. Mam nadzieje, że potem będzie jeszcze tak dobrze :) 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Misiek napisał:

No ja teraz mam rozdział Victoria Station i powiem tak. Agrest i Audi A4 świetne, reszta trochę meh. Mam nadzieje, że potem będzie jeszcze tak dobrze :) 

No ja najbardziej kwiknalem i do tej pory się uśmiecham pod wąsem z akcji

z holenderską policja, a szczególnie jak wyobrażał sobie raport do Al-Kaidy z zamachu w tym miasteczku - BRAT AHMED OSIĄGNĄŁ MĘCZEŃSTWO WYSADZAJĄC SIĘ POD TESCO. I dalej żeby napisali coś terrorystycznego w obcych językach a bohater wymyślił ARKA GDYNIA xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, me_who napisał:

No ja najbardziej kwiknalem i do tej pory się uśmiecham pod wąsem z akcji

  Pokaż ukrytą zawartość

z holenderską policja, a szczególnie jak wyobrażał sobie raport do Al-Kaidy z zamachu w tym miasteczku - BRAT AHMED OSIĄGNĄŁ MĘCZEŃSTWO WYSADZAJĄC SIĘ POD TESCO. I dalej żeby napisali coś terrorystycznego w obcych językach a bohater wymyślił ARKA GDYNIA xD

 

o fakt, to też było dobre :D

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...