Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Brudinho napisał:

10 mibut w Poznaniu juz tesknie do Wrocławia. Kurwa 4.60 za bilet autobusowy na przejazd? Napad na kurwa portfel chuje

 

w tej wsi zwanej Warszawą jest taniej :D 

 

 

47 minut temu, jmk napisał:

No do prezentacji tak, ale jak potem idzie do konkursu z nagrodami to czy można ;)

 

ogarnij sie! ;-) 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, jmk napisał:

No do prezentacji tak, ale jak potem idzie do konkursu z nagrodami to czy można ;)

 

 

Jeszcze raz i z kolorami:

 

Cytat

1. STANDARD LICENSE - UNLIMITED TIME - 34€ For One Track - 139€ For Subscription (All Tracks): Subscribe
The Standard License is non-exclusive, non-transferable, non-refundable and gives you lifetime rights to use our music after purchase for Websites, videos, films, documentaries, animations, presentations, slide-shows, music on hold and background music in bars, hotels, restaurants, shops, gyms, exhibitions, trade fairs and conferences.

 

Odnośnik do komentarza

Paczka w ruchu jest niesamowita. Zamawiałem coś ostatnio na allegro od jednej firmy i wybrałem paczkomaty. Oczywiście kulturka, wszystko w ciągu 72h zamkniętę odbiorem w paczkomacie. Ponowiłem zamówienie, ale wybrałem paczkę w ruchu, bo mam koło biura akurat punkt i stwierdziłem: a przycebulę i przyoszczędzę kilka zeta. No i chuj, no i dziękuję. Zamówienie złożone w piątek, dostałem potwierdzenie nadania z numerem - szaleństwo i radość. Wchodzę dzisiaj sprawdzić co się dzieje z przesyłką, a tam zero info gdzie jest paczka i tylko zdanie, że przesyłka będzie do obioru w ciągu pięciu dni... WTF????

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, T-m napisał:

Paczka w ruchu jest niesamowita. Zamawiałem coś ostatnio na allegro od jednej firmy i wybrałem paczkomaty. Oczywiście kulturka, wszystko w ciągu 72h zamkniętę odbiorem w paczkomacie. Ponowiłem zamówienie, ale wybrałem paczkę w ruchu, bo mam koło biura akurat punkt i stwierdziłem: a przycebulę i przyoszczędzę kilka zeta. No i chuj, no i dziękuję. Zamówienie złożone w piątek, dostałem potwierdzenie nadania z numerem - szaleństwo i radość. Wchodzę dzisiaj sprawdzić co się dzieje z przesyłką, a tam zero info gdzie jest paczka i tylko zdanie, że przesyłka będzie do obioru w ciągu pięciu dni... WTF????

spoko, paczkomat mi w weekend odjebał paczkę na drugi koniec miasta... bo tak

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, klinsmann napisał:

spoko, paczkomat mi w weekend odjebał paczkę na drugi koniec miasta... bo tak

 

A odpisałeś im, że nie wyrażasz zgody na relokację paczki? Bo tam chyba jest tak, że przy przepełnionym często paczkomacie wysyłają taki szajs i jak nie zaznaczysz, że nie tykać, to Ci wypierdalają do randomowego paczkomatu :-k 

Odnośnik do komentarza
Teraz, T-m napisał:

 

A odpisałeś im, że nie wyrażasz zgody na relokację paczki? Bo tam chyba jest tak, że przy przepełnionym często paczkomacie wysyłają taki szajs i jak nie zaznaczysz, że nie tykać, to Ci wypierdalają do randomowego paczkomatu :-k 

na maszynowe LA miałem coś wysyłać :D ? przecież nikt tego nie przeczyta, to one way channel :D potrzebowałem na gwałt zawartości

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, T-m napisał:

nie, przychodzi na @ taki szit 

Już niestety nie. Parę miesięcy temu regularnie dostawałem zapytanie czy chce przekierowanie czy poczekam, a teraz od razu smsik, ze jest do odbioru w punkcie takim, a takim i dopiero jak nie odbiorę to za jakiś czas spróbują jeszcze raz dostarczyć do paczkomatu.

Cytat
 

Przepraszamy, Paczkomat, do którego zamówiłeś paczkę obecnie jest przepełniony.

 

W międzyczasie możesz odebrać swoją paczkę od PHU CEZAR Tomasz Banaszek z
Punktu Obsługi Paczek, gdzie obecnie jest magazynowana.

Po dwóch dniach roboczych, paczka wyruszy w drogę do uprzednio wybranego przez Ciebie Paczkomatu.

 

 

o, teraz takie coś dostaje.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

10 mibut w Poznaniu juz tesknie do Wrocławia. Kurwa 4.60 za bilet autobusowy na przejazd? Napad na kurwa portfel chuje

Za to są miejsca, w których 4 jagerbomby kosztują 25 złotych, więc się równoważy! 

  • Haha 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

10 mibut w Poznaniu juz tesknie do Wrocławia. Kurwa 4.60 za bilet autobusowy na przejazd? Napad na kurwa portfel chuje

Najdziwniejszy to jest kibel na Centralnym w Poznaniu z jakąś randomową ceną w stylu 4,35 zł. Nie wiem kto na to wpadł, ale doceniam kunszt.

 

Chyba, że chodzi o to żeby obcokrajowcy wrzucali 1 erło.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...