Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gola na wagę 12 tytułu mistrzowskiego dla Evertonu zdobył oczywiście następca Cristiano Ronaldo, czyli Francisco Trincao. W tym roku bardzo późno (1 kolejkę przed końcem), bo Man United dowodzony przez Diego Simeone postawił trudne warunki i dotrzymywał nam kroku prawie do końca. Fotel lidera objęliśmy tak naprawdę dopiero po 26 kolejce i nie oddaliśmy już do końca.

 

Seamus Coleman wzniósł paterę po raz trzeci i ostatni :(  410 meczów ku chwale The Toffees i 8 trofeów na koncie* - co za historia.

 

* może uda się jeszcze zdobyć LM, ale łatwo nie będzie.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, kuab napisał:

Mało słychać przeciekow odnosnie transferow Zawiercia, wiec nie wrozy to najlepiej.

Grube info o klubie będzie pewnie w ciągu tygodnia, ale na transfery to chyba trzeba będzie z miesiąc jeszcze poczekać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gacek napisał:

Grube info o klubie będzie pewnie w ciągu tygodnia, ale na transfery to chyba trzeba będzie z miesiąc jeszcze poczekać.

Jednak się przenosicie do Gliwic? Gratki, ale z transferami o tej porze będzie ciezko nawet jak bedzie kasa, bo wiekszosc najlepszych zawodnikow ma podpisane kontrakty na kolejny sezon juz w lutym-marcu. Pozostaje liczyc na kontuzjowanych graczy, ktorzy chca sie odbudowac, jak np. Ferreira w Zawierciu wlasnie (swoja droga swietny transfer)

Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

O ja, ale historia w Szkocji (u mnie w FM), aż "pojadę" se na mecz.

 

>37 kolejka

>Rangers 84 punkty +41

>Celtic 78 punktów +44

>Celtic 13 mistrzostw z rzędu

>Old Firm Derby na Celtic Park

 

@me_who

Eee tam, co się może stać jak już tytuł przesądzony, najwyżej protestancki Boruc z przyszłości zrobi powtórkę z flagą ;) 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

 

może i na programowaniu się znają, ale brakuje im front-endowca :kekeke: 

 

:keke: true story :keke:

 

4 godziny temu, BartuS napisał:

a gdzie ucza programowac, bo ja tam tylko php widze? :keke: 

 

I też miałbym pewne zarzuty :keke:

 

49 minut temu, Brudinho napisał:

Pan @T-m potwierdzi jak wróci

 

Potwierdzam :)

 

@jmk gratki! Powodzenia!

Z mojego frontu: właśnie dostałem zaproszenie na ostatni etap rekrutacji :wub:

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

JA PIERDOLĘ. Ostatnia kolejka, 98 punktów na koncie, wyjazd do Newcastle, 3 punkty potrzebne do pobicia rekordu City. I co?

 

Mojemu wonderkidowi, Szkotowi z St. Helens odcina prąd i dostaje czerwoną kartkę w 30 minucie :roll: 

GOOOOOOLLLLL :laugh: 

 

Bramkarz Newcastle nabił mojego skrzydłowego xd

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...