Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przy dwójce dzieci kiepsko widzę moje granie w CS-a, ale zaraz odpalę chyba FM-a, a jeśli żona pójdzie zaraz spać, to może wieczorek z PS4 nawet :ninja: Tylko dylemat, czy polatać sobie po RDR2 jeszcze i np. poszukać KKK, czy lepiej zacząć inną gierkę :-k Albo Uncharted 4 (ale ciągle się waham czy jednak nie cofnąć się i nie rozegrać pierwszych 3 części), albo najnowsze Metro (dostałem od kumpla), albo Wiedźmin 3 (ale chyba zbyt wymagająca gra na ten moment), albo zaraz kupię The Last of Us :-k Chyba skłaniam się ku ostatniej opcji najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Przy dwójce dzieci kiepsko widzę moje granie w CS-a, ale zaraz odpalę chyba FM-a, a jeśli żona pójdzie zaraz spać, to może wieczorek z PS4 nawet :ninja: Tylko dylemat, czy polatać sobie po RDR2 jeszcze i np. poszukać KKK, czy lepiej zacząć inną gierkę :-k Albo Uncharted 4 (ale ciągle się waham czy jednak nie cofnąć się i nie rozegrać pierwszych 3 części), albo najnowsze Metro (dostałem od kumpla), albo Wiedźmin 3 (ale chyba zbyt wymagająca gra na ten moment), albo zaraz kupię The Last of Us :-k Chyba skłaniam się ku ostatniej opcji najbardziej.

ooooo, mój konsolowy młodszy braciszek ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, wojt3k napisał:

Firma „wojt3k na forumcm sp.z o.o” poleca swój bogaty asortyment. Oferujemy: plusy, lajki, reakcje, polubienia i wiele więcej?

wojt3xpol, tak byłoby prawilnie ;)

 

Ja znalazłem nowe wyzwania dla siebie w EtG, ale znowu dotarłem do ściany i nie mogę zrobić progresu. Chciałbym to cholera w końcu skoczyć i zabrax się za inne tytuły ;)

A no i nie odlbokuje wszystkich broni, bo nie mam z kim zagrać coopa ;( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

Przy dwójce dzieci kiepsko widzę moje granie w CS-a, ale zaraz odpalę chyba FM-a, a jeśli żona pójdzie zaraz spać, to może wieczorek z PS4 nawet :ninja: Tylko dylemat, czy polatać sobie po RDR2 jeszcze i np. poszukać KKK, czy lepiej zacząć inną gierkę :-k Albo Uncharted 4 (ale ciągle się waham czy jednak nie cofnąć się i nie rozegrać pierwszych 3 części), albo najnowsze Metro (dostałem od kumpla), albo Wiedźmin 3 (ale chyba zbyt wymagająca gra na ten moment), albo zaraz kupię The Last of Us :-k Chyba skłaniam się ku ostatniej opcji najbardziej.

Uncharted to trzeba przejść wszystkie. Skoro nawet ja, gracz na emeryturze, wciągnąłem całą serię to musi to o czymś świadczyć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

wojt3xpol, tak byłoby prawilnie ;)

 

Ja znalazłem nowe wyzwania dla siebie w EtG, ale znowu dotarłem do ściany i nie mogę zrobić progresu. Chciałbym to cholera w końcu skoczyć i zabrax się za inne tytuły ;)

A no i nie odlbokuje wszystkich broni, bo nie mam z kim zagrać coopa ;( 

 

https://www.dobreprogramy.pl/Electro-Man-Electro-Body,Program,Windows,68312.html

Odnośnik do komentarza

@krzysfiol - jaka jest Twoja opinia nt. tych wszystkich spotkań z cudotwórcami, którzy leczą raka za pomocą dotknięcia czoła, powodują wstawanie z wózków inwalidzkich i przywracają wzrok ludziom? 

 

Pytam serio, bo pracuję z gościem który właśnie wrócił z jakiegoś Forum Ognia i po pierdolnięciu kilku szklanek Grantsa (pewnie z wrażenia) spamuje mi Messengera jakimiś cudami fatimskimi i wykręconymi głowami po przyjęciu komunii Xd.

 

To wszystko jest naprawdę? Czy to po prostu jacys sprytni salesmani podpinajacy się pod ludzka naiwność? Szczerze to jestem w szoku, że wydawałoby się inteligentny gość nabiera się i wierzy w takie rzeczy :mellow: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

@krzysfiol - jaka jest Twoja opinia nt. tych wszystkich spotkań z cudotwórcami, którzy leczą raka za pomocą dotknięcia czoła, powodują wstawanie z wózków inwalidzkich i przywracają wzrok ludziom? 

 

Pytam serio, bo pracuję z gościem który właśnie wrócił z jakiegoś Forum Ognia i po pierdolnięciu kilku szklanek Grantsa (pewnie z wrażenia) spamuje mi Messengera jakimiś cudami fatimskimi i wykręconymi głowami po przyjęciu komunii Xd.

 

To wszystko jest naprawdę? Czy to po prostu jacys sprytni salesmani podpinajacy się pod ludzka naiwność? Szczerze to jestem w szoku, że wydawałoby się inteligentny gość nabiera się i wierzy w takie rzeczy :mellow: 

 

Ja tam w to nie wierzę. Nie można tego zweryfikować w jakikolwiek sposób.

Ale spotkałem ludzi, którzy uznają, że zostali uzdrowieni na takich spotkaniach. Nie mi to oceniać na ile to działanie Boga, a na ile autosugestia czy cokolwiek innego. Ja jestem sceptyczny, bo często na takich spotkaniach przedstawia się ludziom bardzo mroczną wizję świata, niesamowicie zdemonizowaną. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wróciłem z Endgame. Kurde podobało mi się. Dupy mi nie urwało, ale dobrze się bawiłem. Chyba mi się Infinity War bardziej podobał :-k 

Pytanie do tych co widzieli:

Spoiler

Też kurwa czekaliście aż coś się wydarzy po tych jebanych napisach? Ja wiem, że Endgame, ale kurwa... To jest Marvel, Avengers ;) Mogli chuje napisać, że nic się nie będzie działo. Najdłuższe napisy ever :D Dobrze, że nie byłem jedyny, który czekał :keke: 

 

Odnośnik do komentarza

Byłem raz z obowiązku na "Jezusie na stadionie" i mi się strasznie nie podobało. Nie podejrzewam Boshobory o cynizm, ale sprzedaje ludziom miejscami bardzo szkodliwe poglądy. Spowiadałem tam 12 godzin i wielu kobietom doradzałem odejście od mężów pijaków czy agresorów, a on później powiedział, że kobiety muszą być cierpliwe i trwać przy swoich mężach pomimo wszystkich przeciwności. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...