Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wwosik napisał:

Pamiętam, że to dyskutowaliśmy na zajęciach z ekonomii jak dramatycznie złym pomysłem jest nagłe zabieranie całego świadczenia socjalnego, "bo zarobił gdzie indziej". Nie rozumiem, czemu nie może być to częściowo wygaszane....

 

Z moich wyliczeń wychodziło, że nie przekraczam. Chyba lepiej będzie leżeć w domu i brać jakie socjale popadnie na zasiłku, ewentualnie narobić dzieci, a nie próbować z chorobami pracować i się rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

 

Z moich wyliczeń wychodziło, że nie przekraczam. Chyba lepiej będzie leżeć w domu i brać jakie socjale popadnie na zasiłku, ewentualnie narobić dzieci, a nie próbować z chorobami pracować i się rozwijać.

No właśnie to jest patologia takiego systemu. Życzę Ci, żebyś się z tego wykaraskał i walczył dalej zamiast leżeć.

Odnośnik do komentarza

Btw: Poznałem dziewczynę na tinderze, super się z nią gada, ale odniosłem wrażenie, że jest wyniosła, więc szybko sprowadziliśmy relacje do ziomkowania :keke: (typowe dla mnie). Rozmowa przebiegła w stylu -"Wolę wyższych" -"Spoko, ja preferuje ładne" :kekeke: Gada się spoko, więc ustaliliśmy, że jedziemy zwiedzać Bieszczady w maju. Wiem, że nic z tego nie będzie i nawet nie chcę, ale spoko opcja żeby spierdolić sobie kilka następnych lat życia kolejnym friendzonem, więc wbiłem z pełnym entuzjazmem :keke: 

  • Lubię! 5
  • Zmieszany 1
  • Haha 2
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Lucifer Morningstar napisał:

Tak czytam i dochodzę do wniosku, że tyle rzeczy mnie omija gdy nie mam tindera. Chyba sobie założę...eee chyba jednak nie, trzeba zrobić zdjęcie, za dużo wysiłku by mnie to kosztowało. 

 

Masz tutorial jak tego nie robić :keke:

 

 YLVNAgT.png

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Postanowiłem pisać coś w stylu dziennika :-k

I to w formie tradycyjnej, nie cyfrowej. Trzeba coś po sobie zostawić. Ciekawe na ile mi starczy cierpliwości. 

 

Niezależnie na ile, to z Twoim stylem pisania będzie na pewno zajebiste 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

#beeresnastażuwNFL

 

Dzisiaj dostałem wiadomość, że jestem w drugim etapie (została nas setka z czterech tysięcy, więc nadal dużo rywali :keke: ). W pierwszym tygodniu maja ma być rozmowa przez skype :) Generalnie jeszcze trochę czasu, a ja zacząłem myśleć o najważniejszym: jak ustawić kadr, aby było spoko?

  • Lubię! 10
  • Uwielbiam 3
  • Hurra! 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, beeres napisał:

#beeresnastażuwNFL

 

Dzisiaj dostałem wiadomość, że jestem w drugim etapie (została nas setka z czterech tysięcy, więc nadal dużo rywali :keke: ). W pierwszym tygodniu maja ma być rozmowa przez skype :) Generalnie jeszcze trochę czasu, a ja zacząłem myśleć o najważniejszym: jak ustawić kadr, aby było spoko?

Tak by bokserek nie było widać ;)

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
57 minutes ago, beeres said:

#beeresnastażuwNFL

  

Dzisiaj dostałem wiadomość, że jestem w drugim etapie (została nas setka z czterech tysięcy, więc nadal dużo rywali :keke: ). W pierwszym tygodniu maja ma być rozmowa przez skype :) Generalnie jeszcze trochę czasu, a ja zacząłem myśleć o najważniejszym: jak ustawić kadr, aby było spoko?

 

Trzeba to opić jagerkiem XD

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Postanowiłem pisać coś w stylu dziennika :-k

I to w formie tradycyjnej, nie cyfrowej. Trzeba coś po sobie zostawić. Ciekawe na ile mi starczy cierpliwości. 

Dobry pomysł. Ja tez zacząłem, ale dla siebie, nie dla potomności. Mam taki 5letni zeszyt, że strona na każdy dzień roku i pięcioma przegródkami na kolejne lata.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Reaper napisał:

A u mnie ciekawy rozwój sytuacji - siostra żony dostała pracę u mnie w firmie i się przeprowadza :D oczywiście też z mojego referrala, więc wpadnie przyjemny bonusik :) 

wuuuuut? :D no ale dosko w sumie :) sytuacja win-win, że tak poem... co nie? :>

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...