Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ mi ładnie wchodzi TW: Britannia. Wessex (i chyba Mercja) nie ma żadnej zjebanej mechaniki dodanej, a ta która jest (liczebność fyrdu) jest spokojnie do ogarnięcia. 

 

@Feanor jeśli moge spytać, jak oceniasz (albo środowisko, jeśli masz jakieś sygnały z "terenu") nagonkę na nauczycieli w wykonaniu niektórych hierarchów KRK? I to w święta?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Ależ mi ładnie wchodzi TW: Britannia. Wessex (i chyba Mercja) nie ma żadnej zjebanej mechaniki dodanej, a ta która jest (liczebność fyrdu) jest spokojnie do ogarnięcia. 

 

@Feanor jeśli moge spytać, jak oceniasz (albo środowisko, jeśli masz jakieś sygnały z "terenu") nagonkę na nauczycieli w wykonaniu niektórych hierarchów KRK? I to w święta?

 

W środowisku nasilają się tendencje antyklerykalne :) ja tam nigdy wielkich złudzeń do głodziopodobnych nie miałem, więc... tym niemniej, na forach nauczycielskich zawrzało, gdy Polak zaoferował się z mediacją (a szkoda, bo Kościół mógłby tu jednak odegrać ogromną, pozytywną rolę). 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Mam dobrą rękę do bramkarzy. Większość przychodziła za czapkę gruszek i potem doskonale można ich było sprzedać. 

Moi "pierwsi" bramkarze:

Frederick Ronnow - Brondby, 2,8M -> Liverpool, 11,5M (obecnie Olympiakos)

Berke Ozer - Altinordu, 900k -> Bayern, 12,5M (obecnie Galatasaray)

Dean Henderson - Derby County, 4,8M -> Leicester, 12M

Srecko Tepsic - Partizan, 1M

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jonathan Panzo

 

Klasyczny przykład, jak AI psuje piłkarzy. Nie powiem, że to jest najlepszy piłkarz świata, bo nie jest. Ale jest lewonożnym DC, który nie jest taki prosty do znalezienia ;) Panzo jest wychowankiem Chelsea i jak to ich wychowanek nie przebił się do pierwszego składu. Był 7 razy wypożyczony, po czym za darmo trafił na Północ.

A teraz? Teraz został powołany do reprezentacji Anglii :) 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, me_who napisał:

Mam dobrą rękę do bramkarzy. Większość przychodziła za czapkę gruszek i potem doskonale można ich było sprzedać. 

Moi "pierwsi" bramkarze:

Frederick Ronnow - Brondby, 2,8M -> Liverpool, 11,5M (obecnie Olympiakos)

Berke Ozer - Altinordu, 900k -> Bayern, 12,5M (obecnie Galatasaray)

Dean Henderson - Derby County, 4,8M -> Leicester, 12M

Srecko Tepsic - Partizan, 1M

 

Jak to możliwe, że FM sprzedaje dobrych bramkarzy tak tanio, a nie za 30 mln?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, beeres napisał:

Zatrudniłbym Cię u mnie jako dyrektora sportowego, aby zbijać cenę młodych o wartości 1 mln euro, za których kluby na start wołają 70 mln.

 

Zapłacę.

Przyjmuję :D 

 

Ale tak na serio, to zasługa pionu scouitingu. Jakby Tepsic chciał odejść, to mam ze dwóch następców na liście.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, me_who napisał:

Mam dobrą rękę do bramkarzy. Większość przychodziła za czapkę gruszek i potem doskonale można ich było sprzedać. 

Moi "pierwsi" bramkarze:

Frederick Ronnow - Brondby, 2,8M -> Liverpool, 11,5M (obecnie Olympiakos)

Berke Ozer - Altinordu, 900k -> Bayern, 12,5M (obecnie Galatasaray)

Dean Henderson - Derby County, 4,8M -> Leicester, 12M

Srecko Tepsic - Partizan, 1M

U mnie nikt nie wytrzymywał rywalizacji z Pickfordem i odchodził z fochem. W końcu postanowiłem ściągnąć kogoś kto nie będzie się burzył na brak występów i trafiło na Danny’ego Warda, który grał w... Sportingu Lizbona. 

 

No i traf chciał, że Pickford się rozjebał na treningu i Ward wystąpił w finale Ligi Mistrzów, niestety przegranym.

 

Musze jakoś solidnie przebudować ekipę przed nadchodzącym sezonem, bo mam odmienne pomysły taktyczne od stanu posiadania. Kilka sztandarowych postaci opuści Goodison Park latem 2023 :( 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...