Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://comicbook.com/gaming/2019/04/15/twitch-karupups-apex-legends-cosplay-blackface/

 

Ech... Ja rozumiem, że lata upokorzeń, itd., ale kurwa bez przesady... Laska sobie robi cosplay i raczy pomalować twarz i jeb, obraza, blackface, ban i wieczne potępienie... Niby ban tylko na 30 dni, ale i tak co raz bardziej mnie wkurwiają takie akcje... Jeszcze niedawno permbana na twitchu (no chyba, że w końcu jednak zdjęli, aczkolwiek nigdzie mi się to nie obiło o uszy) dostała laska, która na streamie stwierdziła, że nie chce nikogo obrazić, ale w zgodzie z jej poglądami, przekonaniami są tylko dwie płci...

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Misiek napisał:

https://comicbook.com/gaming/2019/04/15/twitch-karupups-apex-legends-cosplay-blackface/

 

Ech... Ja rozumiem, że lata upokorzeń, itd., ale kurwa bez przesady... Laska sobie robi cosplay i raczy pomalować twarz i jeb, obraza, blackface, ban i wieczne potępienie... Niby ban tylko na 30 dni, ale i tak co raz bardziej mnie wkurwiają takie akcje... Jeszcze niedawno permbana na twitchu (no chyba, że w końcu jednak zdjęli, aczkolwiek nigdzie mi się to nie obiło o uszy) dostała laska, która na streamie stwierdziła, że nie chce nikogo obrazić, ale w zgodzie z jej poglądami, przekonaniami są tylko dwie płci...

Poprawność polityczna to rak naszych czasów, całe szczęście Polska jeszcze jest w tym względzie "normalna". 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Ubisocie, jaką ty masz spierdoloną platformę do gier... Instalowałem to Anno z 3 płyt. Potem zająłem się czymś innym, jakiś serial coś. Chcę po iluś godzinach odpalić grę i kurwa co? Pobieranko patcha dopiero teraz postanowiło dać o sobie znać, bo przecież po co wcześniej w tle pobrać aktualizację... No i pomijam już day one patch 22,6 GB...

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...