Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Counter napisał:

Ostatnio jechałem rowerkiem i mijałem na trasie typa na ślicznej szosie z Krossa. Wróciłem do chaty i od razu google, no po prostu "zachorowałem" na ten model. :D Zawsze chciałem mieć szosówkę, ponoć inna bajka w jeździe po asfalcie. Na dodatek ten model nie jest jakoś specjalnie drogi, jak na rowerowe standardy, a ma już całkiem spoko osprzęt. Niestety jednak muszę powstrzymać ślinotok, bo czeka mnie inwestycja w szambo ekologiczne. :/ 

 

Oto obiekt moich westchnień:

395b05204cb0a628bc1b743419d5

masz konkretny link do tego modelu?

Odnośnik do komentarza

U mnie trenerami w U18 są m.in. Yaya Toure, Scott Parker, Darren Fletcher i... Carlos Valderrama xd

 

A najfajniejsza historia związana jest z Chrisem Hendersonem, Amerykaninem którego kiedyś ściągnąłem ze Seattle w roli skauta. Pracował w Evertonie 2 lata po czym poszedł do Charltonu już jako menadżer. Od tamtej chwili co roku zmieniał klub i od 3 ligi doszedł do Premier League (obecnie Brighton, poprzednio Aston Villa). Co prawda nie wiedzie mu się najlepiej i pewnie zaraz zostanie zwolniony, ale to mój pierwszy "wychowanek", który wypłynął na szerokie wody :) 

Odnośnik do komentarza

W Football Manager 2010 w którejś karierze ciągnąłem za sobą scouta FYMa po wszystkich klubach w jakich pracowałem, na pewno z Jagiellonii odszedł do Bradford, potem razem poszliśmy do Aberdeen, potem jeszcze gdzieś (Zenit i Trabzonspor?) i przestałem grać tego sejwa w Valencii =) Gdy objąłem reprezentację Polski, chciałem go, pomimo niskich statystyk, uczynić swym asystentem, albo menedżerem zespołu U21, aby potem mógł samodzielnie pracować jako menedżer, ale miał z dostępnych ról tylko "scout" i nie chciał się zgodzic =) *

 

 

 

* niektóre z tak wąsko wyspecjalizowanych postaci zgadzały się obejmować w tej wersji inne role, ale chyba tylko w sztabach swoich narodowych reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Francisco Trincao to obok Horty i Tierneya mój najulubiony zawodnik mojego Evertonu. Prawie nigdy nie schodzi poniżej 9,5 w ocenie treningu, nie marudzi, strzela i asystuje. 

 

Gorzej, że węszy wokół niego Real Madryt i nie wiem czy mu się nie zachce powrotu na płw. Iberyjski :( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...