Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Tak to w życiu piłkarza bywa kontuzja, koniec kontraktu lub degradacja w takim wieku(kończy 34 lata) i nagle robi się problem. Tomek zapewne nie spodziewał się, że Aue spadnie do Oberligi.

Przypomnę,że był najlepszym bramkarzem 2 Bundesligi w sezonie 2005/2006.

Skoro w Polsce zarobi więcej to po co ma za Odrą siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Tak to w życiu piłkarza bywa kontuzja, koniec kontraktu lub degradacja w takim wieku(kończy 34 lata) i nagle robi się problem. Tomek zapewne nie spodziewał się, że Aue spadnie do Oberligi.

Przypomnę,że był najlepszym bramkarzem 2 Bundesligi w sezonie 2005/2006.

Skoro w Polsce zarobi więcej to po co ma za Odrą siedzieć.

 

tylko szkoda, że nie we Wrocławiu =] Patrząc na ostatnio często wystawianego w bramce Olszewskiego Tomek byłby bardzo potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Tak to w życiu piłkarza bywa kontuzja, koniec kontraktu lub degradacja w takim wieku(kończy 34 lata) i nagle robi się problem. Tomek zapewne nie spodziewał się, że Aue spadnie do Oberligi.

Przypomnę,że był najlepszym bramkarzem 2 Bundesligi w sezonie 2005/2006.

Skoro w Polsce zarobi więcej to po co ma za Odrą siedzieć.

 

tylko szkoda, że nie we Wrocławiu =] Patrząc na ostatnio często wystawianego w bramce Olszewskiego Tomek byłby bardzo potrzebny.

skomentuję to oklepanym bon-motem

"bo do tanga trzeba dwojga"

Odnośnik do komentarza
a co tu było ośmieszającego? Mam swój pogląd na sprawę. Kinas czy też qwas mają inny i dlatego dyskutujemy.

 

odwieczna kosa :rotfl:

człowieku czy to sobie zdajesz sprawe ze większość piłkarzy ma te całe kosy głęboko w dupie :> owszem walczą na boisku ale poza nim to normalni ludzie znający sie i wykonujący ten sam zawód :]

 

No ale dla Ciebie to może być za trudne.. jebać Arke i włazić Wiśle w dupe :*

 

PDK :keke:

Odnośnik do komentarza
odwieczna kosa :rotfl:

człowieku czy to sobie zdajesz sprawe ze większość piłkarzy ma te całe kosy głęboko w dupie :> owszem walczą na boisku ale poza nim to normalni ludzie znający sie i wykonujący ten sam zawód :]

 

No ale dla Ciebie to może być za trudne.. jebać Arke i włazić Wiśle w dupe :*

 

PDK :keke:

 

Co dla Ciebie jest za trudne dla mnie być nie musi =] I co z tego że większość ma te kosy w dupie? Ja po prostu cenię piłkarzy, którzy nie mają tego w dupie i tyle. A są zgody i kosy, które trwają lata i zanosi się, że mogą się nie zmienić. W cale nie mam za złe Tomkowi Bobelowi czy innemu piłkarzowi, że odchodzi do klubu "wrogiego". Tyle, że zyskałby u mnie w oczach jakby odrzucił taką możliwość.

 

Życzę powodzenia w dalszym myśleniu =]

Odnośnik do komentarza

W takim razie dlaczego nie napisałeś tego od razu W cale nie mam za złe Tomkowi Bobelowi czy innemu piłkarzowi, że odchodzi do klubu "wrogiego". Tyle, że zyskałby u mnie w oczach jakby odrzucił taką możliwość.

tylko pisałeś jakieś pierdoły że 'barwy zobowiązują' :>

Odnośnik do komentarza
W takim razie dlaczego nie napisałeś tego od razu W cale nie mam za złe Tomkowi Bobelowi czy innemu piłkarzowi, że odchodzi do klubu "wrogiego". Tyle, że zyskałby u mnie w oczach jakby odrzucił taką możliwość.

tylko pisałeś jakieś pierdoły że 'barwy zobowiązują' :>

 

bo napisałem to, co jest dla mnie ważniejsze =] Nigdzie nie napisałem, że tępię Tomka za jego zachowanie. Nazwałem go "zdrajcą" - prawda, ale nie było to w zawistnej wierze. Suchy tekst z forum nie przekazuje emocji autora =]

Odnośnik do komentarza
Co dla Ciebie jest za trudne dla mnie być nie musi =] I co z tego że większość ma te kosy w dupie? Ja po prostu cenię piłkarzy, którzy nie mają tego w dupie i tyle. A są zgody i kosy, które trwają lata i zanosi się, że mogą się nie zmienić. W cale nie mam za złe Tomkowi Bobelowi czy innemu piłkarzowi, że odchodzi do klubu "wrogiego". Tyle, że zyskałby u mnie w oczach jakby odrzucił taką możliwość.

 

Życzę powodzenia w dalszym myśleniu =]

 

Takich jak Mysona? Albo Sypniewski? :>

Odnośnik do komentarza

romson - to co powiesz o kimś takim jak Kazimierz Węgrzyn?? To człowiek, który grał w Hutniku, Wiśle i Cracovii. I co też mam go nazywać zdrajcą?? Człowiek cieszy się szacunkiem większości kibiców tych klubów.

Mówienie o kosach i zgodach to jest chory wymysł oszołomów (kumatych). To nie oni decydują o tym kto będzie grał w klubie. Jak im się nie podoba to won ze stadionu.

Ja tam nie widziałem problemu w tym, że Cracovię do I ligi wprowadzali trener i piłkarze wywodzący się z Wisły.

Odnośnik do komentarza
Kurde po cichu liczyłem, że Tomek Bobel wróci na stare śmieci. Piszą, że Arka z nim rozmawia.

 

Nawiasem mówiąc to ten drugi- Schindzielorz z mojego miasta jest. Ba, rocznik mojego brata ;).

 

Skoro Bobel nie dla Was, to może Sławikiem warto się zainteresować? Jest od niedawna wolnym piłkarzem, rozwiązał kontrakt z Górnikiem. Patrząc obiektywnie wydaje mi się lepszy od Olszewskiego, czy Kaczmarka. A i Wrocław byłby dla niego bardzo dobrym wyborem, w tej sytuacji chyba najlepszym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...