Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Po niespełna półrocznej grze w ŁKS, 26-letni pomocnik przechodzi do beniaminka ekstraklasy. - Do końca tygodnia podpiszę kontrakt - twierdzi Mila

 

Piotr Mazur, prezes Śląska: - Uzgodniliśmy z Sebastianem warunki indywidualnego kontraktu i szansa, że trafi do Śląska jest bardzo wysoka. W piątek lub sobotę przyjedzie na testy medyczne i jeśli przejdzie je pozytywnie to nie widzę przeszkód w transferze.

Jak na nasze potrzeby, dosc spore wzmocnienie.. Miejmy nadzieje, ze u Rysia by sie odbudował

Odnośnik do komentarza

Będziemy mieli najdelikatniejszy środek pomocy w całej lidze - Sebastian "Kręcę się w kółko i przewracam o źdźbło trawy" Dudek oraz Sebastian "On mnie nie lubi, przewrócę się i tak będę leżał" Mila. Jakoś mi to się nie widzi...

Odnośnik do komentarza

Nie znajdzie, pod warunkiem, że: a) Górski będzie miał siłę biegać przez 90 minut; b) Sztylka nie będzie musiał być cofnięty do defensywy (w środku aż tak bogato na razie nie mamy); c) Sobociński będzie grał na pozycji ofensywnego pomocnika, a Łudziński z Sotiroviciem w ataku.

Odnośnik do komentarza

Smetek, a jak mam reagować na wieść, że do klubu sprowadzają za naprawdę ciężkie pieniądze (ponoć więcej niż 1,2 mln złotych - droższy był chyba tylko Włodarczyk swego czasu) gracza, który po kilku kolejnych sezonach staczania się w dół zagrał jedną dobrą rundę w zespole walczącym o utrzymanie w polskiej ekstraklasie?

Odnośnik do komentarza
sie z Mili smiejecie... widzialem go w dwoch sparingach i na tle calego ŁKS-u, to wygladal najlepiej, w Slasku przynajmniej bedzie mial z kim grac, w ŁKS był tylko Madej... ale i on odszedl

 

Serio? Z kim? :> Ja tam wirtuozow futbolu nie widze...

Odnośnik do komentarza
Trener zachowuje się jak król buszu. Śląsk to Tarasiewicz, Tarasiewicz to Śląsk. Nie liczy się zdanie rady nadzorczej, rady miasta. O wszystkim decyduje jednoosobowo Tarasiewicz - wypalił wczoraj wściekły prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz. Prawdopodobnie po powrocie Śląska z obozu w Słowenii w przyszłym tygodniu, wezwie szkoleniowca na dywanik.

 

Konflikt między obydwoma panami narasta od kilku tygodni. Kiedy są razem w towarzystwie, zachowują się spokojnie. W wypowiedziach dla mediów nie szczędzą sobie jednak złośliwości. Dutkiewicz zarzuca trenerowi, że ten prowadzi zupełnie samodzielną politykę, choruje na władzę i nie liczy się z niczyim zdaniem. Z kolei szkoleniowiec między wierszami daje do zrozumienia, że miejscy urzędnicy to dyletanci, którzy nie mają pojęcia, jak rządzić klubem.

 

- Po prostu robię, co do mnie należy. A kto ma odpowiadać za losy drużyny, jeśli nie ja? Może transfery będzie przeprowadzał prezydent i radni? - irytuje się "Taraś".

 

Wczoraj rada miejska Wrocławia prawie jednomyślnie przegłosowała uchwałę, na mocy której klub dostanie dodatkowe pieniądze z gminnej kasy. W sumie do końca roku kalendarzowego Śląsk otrzyma od miasta 7,5 miliona złotych. Przy dużym zaangażowaniu sponsorów i dzięki wpłatom z Canal Plus pozwoli to na zbudowanie dużego budżetu, który w samej rundzie jesiennej może sięgnąć 12-13 milionów.

 

- Te pieniądze należą do Tarasiewicza. Przecież on rządzi klubem - kpi Dutkiewicz.

z PS

 

W klubie nie ma dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia więc nie dziwię się Ryśkowi, że wziął sprawy w swoje ręce-gra się tak jak pozwala przeciwnik.

Odnośnik do komentarza

Mała kwota? No litości. Taraś wścieka się na Dutkiewicza, że ten mówi o miejscu w środku tabeli, a nie dramatycznej walce o utrzymanie, a z drugiej strony trenejro wydaje na transfery ca. 3 mln złotych (Sotirović i Celeban, teraz Mila oraz Pawelec), co jest dość znaczną kwotą jak na "beniaminka, co to ma tylko o utrzymanie walczyć".

Moim zdaniem w zespole są zawodnicy od niego lepsi, ale akurat nie na tej pozycji

O jakiej pozycji mówisz? O środku pomocy? Spokojnie duet Sztylka-Ulatowski mógłby grać bez większej szkody dla wyników drużyny. A jest jeszcze chimeryczny (choć czasami naprawdę niezły, trzeba to przyznać) Dudek oraz doświadczony, a co za tym idzie, dość już leciwy Górski.

 

W klubie nie ma dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia więc nie dziwię się Ryśkowi, że wziął sprawy w swoje ręce-gra się tak jak pozwala przeciwnik.

Zauważ jednak przy tym, że Tarasiewicz coraz głośniej domaga się od innych (kasy na transfery, niewtrącania się w prowadzenie zespołu, etc.), ale uchyla się od odpowiedzialności (vide "gramy tylko o utrzymanie, a nie realizacje miraży Dutkiewicza, czyli miejsce w środku tabeli").

Odnośnik do komentarza
Zauważ jednak przy tym, że Tarasiewicz coraz głośniej domaga się od innych (kasy na transfery, niewtrącania się w prowadzenie zespołu, etc.), ale uchyla się od odpowiedzialności (vide "gramy tylko o utrzymanie, a nie realizacje miraży Dutkiewicza, czyli miejsce w środku tabeli").

Dlatego napisałem, że gra się tak jak pozwala przeciwnik. Pozwalają Tarasiewiczowi się panoszyć to mamy tego efekty.

Odnośnik do komentarza

Według mnie wszystko to jest spowodowane brakiem dyrektora sportowego vel prezesa. Przyszedłby fajny pan, znający się na piłce i finansach. Taraś byłby /względnie/ cicho i Dudkiewicz nie musiałby się wściekać. Mimo wszystko w obecnym sezonie 3mln na transfery to w cale nie jest tak wiele jak na beniaminka :] Według mnie runda wiosenna powinna być o utrzymanie i dopiero na podstawie wyników można by ocenić na co ten zespół stać i czy na ławce siedzi właściwy trener.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Według mnie wszystko to jest spowodowane brakiem dyrektora sportowego vel prezesa. Przyszedłby fajny pan, znający się na piłce i finansach. Taraś byłby /względnie/ cicho i Dudkiewicz nie musiałby się wściekać. Mimo wszystko w obecnym sezonie 3mln na transfery to w cale nie jest tak wiele jak na beniaminka :] Według mnie runda wiosenna powinna być o utrzymanie i dopiero na podstawie wyników można by ocenić na co ten zespół stać i czy na ławce siedzi właściwy trener.

 

POZDRAWIAM

 

Jak na razie to tylko Lech i Legia wydały więcej i nie zanosi się by inne kluby zblizyly sie do kwoty 3 baniek. Wiec juz tak nie frasuj...

Odnośnik do komentarza

-Tarasiewicz poczuł sie naprawde mocno- wie ze kibice stoją za nim murem- a to w Slasku rzecz istotna- bo co potrafia wyprawiac kibice to wiemy (via fuzja Drzymały :) )

- brak odpowiedniej struktury kadrowej ( dyr. sportowy ) tylko ulatwia Tarasiowi jednoosobowe rzadzenie

- dodatkowo wszyscy wiemy jakim człowiekiem jest Taraś- uparty, nieznoszacy zwierzchnictwa, trudny charakter, itp

- z drugiej strony Taraś mocno ryzykuja idąc na konflikt z Dudkiewiczem- jednak po sprawie z Drzymala- Taraś sadzi ze Dudkiewicz jest "miekki" musi patrzec sie za siebie- wiec moze z nim pogrywac jak chce...

Odnośnik do komentarza
-Tarasiewicz poczuł sie naprawde mocno- wie ze kibice stoją za nim murem- a to w Slasku rzecz istotna- bo co potrafia wyprawiac kibice to wiemy (via fuzja Drzymały :) )

- brak odpowiedniej struktury kadrowej ( dyr. sportowy ) tylko ulatwia Tarasiowi jednoosobowe rzadzenie

- dodatkowo wszyscy wiemy jakim człowiekiem jest Taraś- uparty, nieznoszacy zwierzchnictwa, trudny charakter, itp

- z drugiej strony Taraś mocno ryzykuja idąc na konflikt z Dudkiewiczem- jednak po sprawie z Drzymala- Taraś sadzi ze Dudkiewicz jest "miekki" musi patrzec sie za siebie- wiec moze z nim pogrywac jak chce...

 

Kazdy kij ma dwa konce. A the final countdown dla R.T. juz chyba ruszyl po akcji odmowy przyjecia nagrody za awans. Z calym szacunkiem dla pana Tarasiewicza ale on porywa sie z motyka na politykow a ci sa grozniejsi nawet od Slonca...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...