Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem troche przesadzacie z ocena kibicow Śląska. Wyrazie widac z warunkow, jakie przedstawili ze zalezy im na tym, aby klub ktoremu kibicuja, byl klubem ktory do sukcesow(gra w pucharach, miejsce w ekstraklasie) dochodzi wlasna droga, a nie przez jakies fuzje. W pelni ich popieram i jestem zdania ze takie praktyki powinny, byc zabronione odgornie przez PZPN. Skoro pan D. chce inwestowac we wroclawska pilke powinien liczyc sie z utrata miejsca w pucharze UEFA, a w przypadku braku awansu Śląska miejsca w ekstraklasie. Dlaczego Drzymala przenosi druzyne do Wroclawia? Poniewaz tak jak w przypadku Amiki i Lecha liczy na pelne trybuny na nowym stadionie ktory ma powstac zwiazku z Euro 2012. Przekonal sie ze inwestycja w malych miejscowosciach jest dobra na krotka mete. Przyjemniej jest zarzadzac klubem na ktorego przychodzi kilkadziesiat tys. kibicow, niz kilka, dlatego uwazam ze olewanie ich zdania jest duzym błedem tej fuzji.

Odnośnik do komentarza
Przyjemniej jest zarzadzac klubem na ktorego przychodzi kilkadziesiat tys. kibicow, niz kilka, dlatego uwazam ze olewanie ich zdania jest duzym błedem tej fuzji.

Pytanie tylko, czy to jest zdanie większości kibiców? Bo prawo do opinii ma każdy - od megakumatego po hiperpiknika...

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam tak: Nie wyobrażam sobie Śląska bez dopingu. Ba, nie wyobrażam sobie, żeby u nas było jak w Barcelonie czy Madrycie, gdzie jest inna mentalność.

 

Nie wyobrażam sobie oglądać meczu na siedząco. Nie wyobrażam sobie...tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Przyjemniej jest zarzadzac klubem na ktorego przychodzi kilkadziesiat tys. kibicow, niz kilka, dlatego uwazam ze olewanie ich zdania jest duzym błedem tej fuzji.

Pytanie tylko, czy to jest zdanie większości kibiców? Bo prawo do opinii ma każdy - od megakumatego po hiperpiknika...

Czy to jest zdanie wiekszosci, tego nie wiem. Zgadzam sie ze prawo do opinii ma kazdy, dlatego jestem zdania ze opinie te powinny byc brane pod uwage podczas tworzenia fuzji.

Odnośnik do komentarza
Powiem Wam tak: Nie wyobrażam sobie Śląska bez dopingu. Ba, nie wyobrażam sobie, żeby u nas było jak w Barcelonie czy Madrycie, gdzie jest inna mentalność.

 

Nie wyobrażam sobie oglądać meczu na siedząco. Nie wyobrażam sobie...tego wszystkiego.

A kto Ci każe oglądać mecz na siedząco? Albo nie dopingować?

IMO powinniśmy brać przykład z Niemiec, gdzie są pełne stadiony, kilka tysięcy supportersów, grupa ultrasów i reszta pikników. Wtedy i wilk syty i owca cała :) Zespół ma doping a klubowi księgowi "kasiastą" publikę.

Odnośnik do komentarza
A kto Ci każe oglądać mecz na siedząco? Albo nie dopingować?

IMO powinniśmy brać przykład z Niemiec, gdzie są pełne stadiony, kilka tysięcy supportersów, grupa ultrasów i reszta pikników. Wtedy i wilk syty i owca cała :) Zespół ma doping a klubowi księgowi "kasiastą" publikę.

 

Znam z widzenia Guliego i jeszcze nie widziałem, żeby siedział czy też nie dopingował =] Ulatrasi też u nas są, pikniki - jak wszędzie, gdzie zespół zaczyna dobrze grać. Z tym, że przyszłość tego stoi pod znakiem zapytania...

Odnośnik do komentarza
Znam z widzenia Guliego i jeszcze nie widziałem, żeby siedział czy też nie dopingował =]

No patrz pan, też znam :keke:

 

Chodzi mi o to, że Guliemu nie zabroni nikt przyjść na stadion i ruszać dopingiem jak dotychczas, To nie jest śmierć klubu, to tylko zmiana jakiejś śmiesznej licencji, ktrych jeszcze parę lat temu nawet nie było. Kwestia czy się CHCE to przyjąć to do wiadomości, że to dla dobra klubu czy nie.

To trochę tak, jakby odwrócić się od przyjaciela po przeszczepie serca, bo przecież to już nie on, bo serce nie to samo...

Odnośnik do komentarza
Chodzi mi o to, że Guliemu nie zabroni nikt przyjść na stadion i ruszać dopingiem jak dotychczas, To nie jest śmierć klubu, to tylko zmiana jakiejś śmiesznej licencji, ktrych jeszcze parę lat temu nawet nie było. Kwestia czy się CHCE to przyjąć to do wiadomości, że to dla dobra klubu czy nie.

To trochę tak, jakby odwrócić się od przyjaciela po przeszczepie serca, bo przecież to już nie on, bo serce nie to samo...

 

Wiesz me_who, może dla niego licencja coś znaczy. Mi licencja przeszkadzać nie będzie, ale fajnie byłoby gdybyśmy sami wywalczyli awans, piłkarze mieszkali i trenowali tutaj - we Wrocławiu, żadnego Pucharu UEFA zanim Śląsk nie awansuje i już będzie to wyglądało przyzwoicie. Może Guli w takim wypadku też inaczej na to spojrzy. Jednakże tylko on zna na to odpowiedź =]

Odnośnik do komentarza

No ale inaczej się nie dało, przecież ci chłopacy z Grodziska tez mieli ambicję - i chwała im za to - grac o puchary i swoje premie. Co mieli się położyć wiosną na murawie, żeby przypasować kibicom z Wrocławia? Śląsk pewnie i tak się wpisze w chlubną polską tradycję odpadania z pucharów jeszcze latem, więc to aż taki wielki minus nie jest ;) To są wszystko sprawy poboczne, ważne jest, ze klub ma szanse złapać wiatr w żagle i wrócić do chlubnych lat.

Nie wiem co lepsze - mariaż z Drzymałą - gdzie są wielkie minusy - ale generalnie Śląsk wyjdzie na tym do przodu czy trwanie w miejscu bez perspektyw.

Można być niezadowolonym, ale to co planują "kumaci" to jest przegięcie, bo im minusy kompletnie przesłoniły plusy parafrazując Ochódzkiego.

Odnośnik do komentarza
To trochę tak, jakby odwrócić się od przyjaciela po przeszczepie serca, bo przecież to już nie on, bo serce nie to samo...

Tylko ze Oni wola, aby ich przyjaciel poprzez zdrowe odzywianie i systematyczny ciezki trening doszedl sam do pelnej sprawnosci (tzn. aby mial zdrowe serce) niz po przeszczepie i wybudzeniu z narkozy byl zupelnie zdrowy tylko dlatego ze znalazl sie dawca. Zakladamy ze wyleczenie jest mozliwe w przypadku tej sytuacji tylko wymaga to sporo czasu i poswiecenia.

Wiem ze opisany przyklad jest nierealny z punktu widzenia medycznego, ale wydaje mi sie ze o to wlasnie chodzi kibicom Śląska ;)

Odnośnik do komentarza
Wygrana 2-0 z Lechia i straty punktow Znicza, Piasta i Arki daja nam powazne szanse na baraz i realne szanse nawet na 2 miejsce, biorac pod uwage terminarz ostatniej kolejki.

 

A jesli wejdziemy z 2 i bedzie fuzja, kto zajmie nasze miejsce w 1 lidze?

 

http://www.slaskwroclaw.pl/ - ciekawa sonda i tez wynik jej ciekawy

 

To nie jest jeszcze takie trudne. Ciekawiej wyglądałoby zajęcie przez nas miejsca barażowego. Jeżeli mielibyśmy grać z Jagą, wygralibyśmy to co potem? Czy Jaga dostanie miejsce w OE za przegrany baraż? =] a jeżeli wygra to po co ten baraż skoro obydwa kluby będą w OE? =]

Odnośnik do komentarza

Jak rozumiem, była to próba generalna przed meczami Grląska w ekstraklasie?

 

Policja użyła broni wobec kiboli

 

Policja użyła gazu i broni gładkolufowej wobec kilkuset chuliganów na stadionie Śląska Wrocław, który grał z Lechią Gdańsk. Funkcjonariusze weszli na obiekt po tym jak pod koniec meczu 200-300 bandytów zaatakowało ochroniarzy. Rannych jest dwóch chuliganów. Obrażenia odnieśli też dwaj policjanci.

Po ataku na ochroniarzy, organizatorzy meczu poprosili o pomoc policjantów - relacjonuje portalowi gazeta.pl Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji. Według niego kilkuset bandytów rzuciło się wtedy na funkcjonariuszy. Obrzucono ich kamieniami i fragmentami wyrwanych ławek stadionowych. Według relacji rzecznika policji najpierw próbowano opanować chuliganów za pomocą gazu pieprzowego. To nie pomogło - po salwie ostrzegawczej chuliganów ostrzelano ich z broni gładkolufowej. Akcja policji trwała około 20 minut. Dwie osoby zostały ranne. Na razie nie wiadomo w jakim są stanie. Jedna osoba ma obrażenia głowy, druga twarzy.

 

Pierwsze zatrzymania

 

Policjanci na miejscu zatrzymali dziewięć najbardziej agresywnych osób. Ale to nie koniec. Zajścia były filmowane i policja zapowiada kolejne zatrzymania. Mecz już się zakończył. Policja pilnuje jak pseudokibice będą zachowywać się na mieście. Nad Wrocławiem krąży policyjny helikopter.

 

Kibice Śląska i Lechii są zaprzyjaźnieni. Wczoraj sympatycy Śląska zapowiadali zakłócenia meczów tego klubu w związku z fuzją z Groclinem Grodzisk Wielkopolski. Kilka lat temu podczas bijatyki pseudokibiców z całej Polski zginęła jedna osoba, kilkanaście było rannych, ponad 200 zatrzymano.

 

LINKU

Odnośnik do komentarza

no dobra to ja musze cos napisac- bo sie troche zbulwersowalem...

 

- wracamy dzis z ligi mistrzów- z knajpy ( 13- dla wrocławian wiadomo;) )- ja moim dwoch ziomkow- jedne w koszulce Slaska- drugi szalik- oczywscie najpierw oni mecz z Lechia- rozwinela sie rozmowa na skrzyzowaniu Ruskiej/K.Wielkiego- na temat awansu itp..

-nagle zjawia sie grupa "jedynie slusznych kibiców" Slaska ( ok 8- starsi ok 25-30) - i wyskakuja z gadka" A tyy..to pewnie pierwszy raz na meczu byles...itp...skoń pier****- co ty mozesz widziec o Slasku" i tego typu gadki- agresywnie nastawieni- tak sie sklad ze tych dwoch moich kolegow chodzi pare lat na mecze- moze ze mnie piknik bo chodze jak moge- ale takiej zenady to nie widzialem dawno....dzieki jakies psycholagodzacej gadce nie doszlo do burdy- poniewaz jedne pan z drugim panem "prawdziwy" kibic Slaska postanowil nauczyc innych wroclawian co to jest kibicowanie....

...ja juz mlody nie jestem (28) dopoki takie łosiostwo bedzie chodzic po ulicach i nie daj boshe na mecze - to obraz kibicow niestety bedzie taki jaki jest.....no coment

 

P.S i pewnie zaraz ktos mi napisze ze to sie zdarza wszedzie - i zawsze sa "czarne owce" - jedank prostactwa nigdy nie wolno tolerowac- tym bardzie jze to nie byly jakies wyrostki.....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...