Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mi się wydawało, ze wypożyczenie przez Real Fauberta to będzie najbardziej niewytłumaczalny transfer w La Liga. Ale KP Boateng to jest tak niebywałe słabo wyglądający - nawet na tle kolegów z Barcelony B - piłkarz, ze jego transfer jest dla mnie równie wielka zagadka.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KAGO napisał:

Śmiesznie teraz by było, jakby w poniedziałek Rodgers dał Liverpoolowi mistrzostwo, zabierając punkty City :-k 

Brenda się podjara, jego wielkie ego przekroczy wszystkie skale i wyjdzie z otwartą przyłbicą i dostanie w pałę 1:5. Tak będzie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sarri chyba faktycznie chce wylecieć z Chelsea, patrząc na skład, jaki on czasem wystawia do gry :-k Za to w United w pierwszej jedenastceAlexis. Niezrozumiała dla mnie za to decyzja wyboru meczu, jaki pokazuje C+ - dla mnie The Blues z Watfordem jest ciekawszym meczem do oglądania, niż Manchesteru ze zdegradowanym Huddersfield, no ale na szczęście mogę oglądać oba ;) 

 

No i United już 1-0 McTominay :) 

 

A w drugim meczu Kepa ratuje Chelsea po główce Deenaya. 

Odnośnik do komentarza

Może to ryzykowna opinia, ale w świecie piłki nożnej nie ma kogoś bardziej bezużytecznego od Higuaina:

- koledzy próbują z nim zagrać klepkę, to odgrywa do rywala,

- cofnął się do obrony, przeciął podanie gracza Watfordu i oddał im piłkę, 

- dośrodkowuje w aut lub poza boisko,

- strzela w nogi obrońcom, 

- dostaje piłkę na dobieg i zapomina do niej wystartować,

- straci piłkę i macha rękami, zamiast spróbować o nią powalczyć, 

- dostaje dośrodkowanie i każdy go wyprzedza.

 

Generalnie po ostatnim sabotażu z United, teraz przez pierwszą połowę nie zrobił nic dobrze. Zero. 

 

Teraz kozacka obrona DDG natomiast, ale ten mecz Huddersfield z United nie porywa niestety. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

O kurde, ale szybka akcja Huddersfield :o - wybicie bramkarza, Mbenza wyprzedził obrońcę United, wyszedł sam na sam z DDG i wyrównał na 1-1. Ale ta asysta bramkarza to Ederson style :)

 

48 minut temu, KAGO napisał:

Może to ryzykowna opinia, ale w świecie piłki nożnej nie ma kogoś bardziej bezużytecznego od Higuaina:

- koledzy próbują z nim zagrać klepkę, to odgrywa do rywala,

- cofnął się do obrony, przeciął podanie gracza Watfordu i oddał im piłkę, 

- dośrodkowuje w aut lub poza boisko,

- strzela w nogi obrońcom, 

- dostaje piłkę na dobieg i zapomina do niej wystartować,

- straci piłkę i macha rękami, zamiast spróbować o nią powalczyć, 

- dostaje dośrodkowanie i każdy go wyprzedza.

 

Generalnie po ostatnim sabotażu z United, teraz przez pierwszą połowę nie zrobił nic dobrze. Zero. 

 

Teraz kozacka obrona DDG natomiast, ale ten mecz Huddersfield z United nie porywa niestety. 

Higuain na 3-0 :keke: Uwielbiam piłkę nożną 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...