Skocz do zawartości

Wiosenny livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KAGO napisał:

W meczu z Tottenhamem w barwach Bournemouth debiutuje dziewiętnastoletni Mark Travers i gra bajkę. Kto wie, czy to nie są narodziny kolejnego wielkiego bramkarza, który za kilka lat pójdzie wyżej za grube miliony :-k 

Ojć, to może przepędzić Boruca. Chyba, że to mentor :)

47 minut temu, KAGO napisał:

Son dostał czerwoną za odepchnięcie Lermy, nerwy mu puściły. Jakby po tym nie dostał czerwonej to skandal level dwa. 

 

Foyth czerwona, Totki w dziewięciu :o :o 

Bo ja wiem, to odepchnięcie nie wyglądało mi bardziej niż na żółtą. I te wślizg Foytha też moim zdanie za ostro oceniony.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, wwosik napisał:

Ojć, to może przepędzić Boruca. Chyba, że to mentor :)

Bo ja wiem, to odepchnięcie nie wyglądało mi bardziej niż na żółtą. I te wślizg Foytha też moim zdanie za ostro oceniony.

No proszę cię, wślizg na wysokości kolana to żółta kartka? :D 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wwosik napisał:

Bo ja wiem, to odepchnięcie nie wyglądało mi bardziej niż na żółtą. I te wślizg Foytha też moim zdanie za ostro oceniony.

 

Za ostro? Jeszcze celowo uniesiona noga. 

Odnośnik do komentarza

Chyba najlepszy możliwy skład zdegradowanych. Można by się kłócić, czy lepsze Fulham czy jednak Brighton, ale Cardiff i Huddersfield dobrze, że lecą za ten drewniany futbol.  

 

Ale frajerstwo BVB - z prowadzenia 2:0 w pięć minut poszło na 2:2. Tragedia. 

Odnośnik do komentarza

Dobry mecz w Warszawie. Piast 1-0, ale Legia zdecydowanie przeważa. Jak tak dalej pójdzie to będzie kwestia paru minut, aż L strzeli gola. Gdyby nie wślizg obrońcy Piasta oraz słupek to by Szymański i Kuchy strzelili po bramce. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Makk napisał:

Dobry mecz w Warszawie. Piast 1-0, ale Legia zdecydowanie przeważa. Jak tak dalej pójdzie to będzie kwestia paru minut, aż L strzeli gola. Gdyby nie wślizg obrońcy Piasta oraz słupek to by Szymański i Kuchy strzelili po bramce.  

Chyba inny mecz oglądam :)

Końcówka połowy dla Legii. Ale wcześniej, to Piast prowadził grę i gdyby nie kiks Valencii, to było 0:2.

Super interwencja Cierzniaka, zbił piłkę na poprzeczkę.

Valencia w słupek.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...