Skocz do zawartości

Bohema latających kangurów


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy mecz października będzie ciężki. Bardzo ciężki.

Wracamy do boju w Lidze Europy. W drugiej kolejce zmierzymy się na wyjeździe z West Ham United.

Anglicy w pierwszym meczu zremisowali 0-0 z Rosjanami i dziś pewnie będą chcieli nadrobić punkty.

Po naszej prezentacji chyba już wiedzą, że nie będziemy chłopcami do bicia.

Jedziemy do Londynu po wygraną!

 

Cytat

03/10/2019, London Stadium, Londyn, 63.111 widzów.

[2.] West Ham 2—2 Bohemians [1.]   LE 2/6

Hernandez 22, 48 — Orozco 26, Sajcic 71

 

Bohemians: Srsen — Felipe, Cahill, Balbuena, Knejzlik—Tetour, Galvez, Targamadze— Angulo (c)— Orozco, Sajcic

 

Remis nie jest zły. Możemy mieć trochę pretensji o braku zachowania zimnej krwi pod bramką rywala. Gdyby nie to, to byśmy więcej strzelili.

Tak bywa. Trudno.

Przynajmniej jeden punkt wywieziony z trudnego londyńskiego terenu. Za remis zgarniamy 120 tys. €.

W drugim meczu grupy:

Qarabag 1-5 Zenit

 

Czeskie zespoły w europejskich pucharach:

LE

Rapid Wien 2-1 Viktoria Pilzno

Arsenal 1-0 Slavia Praha

 

LM

Sparta Praha 0-2 Benfica

Odnośnik do komentarza

Synot Liga powraca na dwa mecze dla nas.

Teraz jedziemy do Teplic. Będziemy się zmagać z rewelacją poprzedniego sezonu. Niestety, teraz już nie ma śladu po tamtej formie.

Musimy to wykorzystać.

 

Cytat

06/10/2019, Na Stinadlech, Teplice, 3.190 widzów.

[13.] FK Teplice 1—1 Bohemians [1.]   L 9/35

Brander 54 — Targamadze 22

 

Bohemians: Srsen— Nitriansky, Cahill, Balbuena, Knejzlik— Mesa, Galvez, Targamadze— Sajcic— Angulo (c), Orozco

 

Bezsprzecznie najgorszy nasz mecz w tym sezonie. Chcę szybko zapomnieć o tych niedokładnościach, niecelnych strzałach i małej ilości poruszania się.

Odnośnik do komentarza

Przerwa reprezentacyjna zakończona. Z tymi, co nie byli powołani, trenowaliśmy i odpoczywaliśmy.

Wróciliśmy z meczem u siebie. W roli gości wystąpi beniaminek Synot Ligi- 1. SC Znojmo. Obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Na dziesięć spotkań mają ledwo jedną wygraną i jeden remis. Strzelili tylko 3 gole, stracili 18. To daje im miano najgorszej drużyny jak na razie.

My na szczycie- osiem wygranych i jeden remis.

Na ten mecz naszykowałem nową taktykę:

GK- BO/P, OŚ, OŚ, BO/L— CR, CR— S, SN— WN, CN

 

Będę chciał trochę wciągnąć rywala na naszą połowę i ich kontrować. Czyli mentalność daję na KONTRATAK, a styl gry na SZTYWNY.

Wiem, że tak nie graliśmy jeszcze, ale mam graczy z potencjałem i wszechstronnych. Poradzą sobie. Zawsze szybko możemy przejść na "naszą normalną" taktykę.

 

Cytat

19/10/2019, Dolicek, Praha, 4.327 widzów.

[1.] Bohemians 10—0 SC Znojmo [16.]   L 10/35

Sajcic 1, 7, 86, Angulo 6, 10, 13, 14, 24, 28, Orozco 63

 

Bohemians: Srsen— Felipe, Cahill, Balbuena, Knejzlik— Mesa (56` Tetour), Masek— Targamadze (c), Palacios— Angulo (61` Orozco), Sajcic

 

No cóż... BANG! BANG! YOU`RE DEAD!

Tego się nie spodziewałem. Chłopaki trochę pognębili rywala. Po 5-0 już grali i strzelali pod publiczkę. Oczywiście nakazałem im zaniechania ośmieszania zawodników Znojmo.

Angulo kozak- 6 goli, 1 asysta. Sajcic dziś z 3 golami i 3 asystami.

Na koniec meczu piłkarze dostali gromkie brawa i gratulacje od kibiców. Piłkarze przyjezdni też.

Piękny mecz.

Tym samym ustalamy nowy rekord ligi pod względem strzelonych goli w jednym meczu. Poprzednie rekordowe zwycięstwo padło 13/10/1995 i wtedy to Slavia Praha wygrała 9-1 z FC Slovacko.

Drugi rekord pobity- liczba strzelonych bramek przez gracza w jednym meczu. Jose Angulo rekordzistą- 6.

 

Z tego, co wiem, to na stadionie obecny był sam Mauricio Pochettino (Tottenham). Ponoć obserwował Balbuenę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie tracimy nadziei i pewnie podejdziemy do meczu nr. trzy w Lidze Europy.

Do Pragi przybędzie zespół z Rosji- Zenit.

Obecnie zajmuję drugie miejsce w grupie. Remis i wygrana na ich koncie. Tak samo, jak my. Tylko Bohemians mają więcej goli strzelonych.

To spotkanie może być decydujące, jeśli chodzi o awans. Wydaje mi się, iż ten, kto wygra w ten środowy wieczór, to na bank awansuje.

Zagramy takim samym ustawienie jak ostatnio: 4-2-2-2.

Dla nas dużym plusem jest brak obecności Claudio Marchisio, który w poprzednim meczu zanotował hattricka.

 

Cytat

23/10/2019, Eden, Praha, 12.319 widzów.

[1.] Bohemians 5—2 Zenit [2.]   LE 3/6

Balbuena 1, Sajcic 19, 40, k.67, Angulo 25 — Kokorin 45+2, 83

 

Bohemians: Srsen— Felipe, Cahill, Balbuena, Knejzlik— Galvez, Masek— Targamadze (c), Palacios (73` Orozco)— Angulo, Sajcic

 

BRAWO!

To jest to. Futbol na TAK w wykonaniu czeskich kangurów. Już nawet nie patrzę na dwa stracone gole. Co z tego! Za to pięć władowaliśmy.

Szybko zaczęliśmy dzięki Balbuenie. To będzie świetny obrońca, top światowy. Taki nowy Sergio Ramos. Oby tylko mniej kartek łapał. No i został u nas. Jeśli dalej będzie tak grał, to coś mi się wydaje, iż kolejka się po niego ustawi. I to spora.

Jest dobrze- mamy siedem punktów na koncie, pierwsze miejsce w tabeli.

 

Za zwycięstwo otrzymujemy 360 tys. €.

Drugi mecz Grupy B:

Qarabag 1-3 West Ham

 

Czeskie zespoły w europejskich pucharach:

LE

Viktoria Pilzno 0-0 OGC Nice

Slavia Praha 3-1 FK Oleksandriya

 

LM

Sparta Praha 0-5 Real

Odnośnik do komentarza

Przedostatni mecz października to liga. Udajemy się Zlina, gdzie zmierzymy się z tamtejszym FC Fastav.

Pod moją wodzą mierzyliśmy się z nimi cztery raz. Wygraliśmy dwa razy (2-1, 4-0), raz dostaliśmy baty (2-4) i raz padł remis (2-2).

 

Cytat

27/10/2019, Letna, Zlin, 4.259 widzów.

[10.] Fastav Zlin 0—3 Bohemians [1.]    L 11/30

Sajcic 57, k.66, 79

 

Bohemians: Srsen— Felipe, Cahill, Balbuena, Fabian— Mesa, Galvez— Targamadze (c), Palacios— Angulo, Sajcic

 

Spektakl jednego aktora. Hattrick Serba w ciągu 22 minut.

Bardzo ważna wygrana. Na utrzymanie formy i jakości. 11 mecz bez porażki z rzędu.

Odnośnik do komentarza

Wracamy do Pohar Ceske posty. Czwarta runda, gdzie jedziemy do Budziejowic.

Spadkowicz z poprzedniego sezonu, Dynamo, zajmuje słabe, dziewiąte miejsce w II lidze.

Nie przewiduję większych problemów, spokojna wygrana na pewno padnie dla nas.

Dam zagrać ty, którzy ostatnio mniej minut zaliczyli.

 

Cytat

30/10/2019, Na Streleckem Ostrove, Budejovice, 733 widzów.

[C2L] Dynamo Ceske Budejovice 1—3 Bohemians [C1L]   PC 4.Rnd.

Krch sam.84 — Krch 33, Orozco 41, Angulo 81

 

Bohemians: Vales— Nitriansky, Caulker, Krch (c), Fabian— Urbancok, Hasek— Vanicek, Targamadze— Orozco, Sakellaris (75` Angulo)

 

Taki tam mecz. Nie warty wspomnienia i słów.

Wygraliśmy, przechodzimy dalej. Tylko to się liczy.

 

Tabela Synot Ligii na koniec października:

 

 

OloXQOZ.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Początek listopada strasznie ciężki- najpierw bój ze Slavią w lidze, 4 dni później wyjazd do Sankt Petersburga w LE.

Także na ligowy mecz nie mogę wypuścić rezerw.

Rywal zza miedzy pod wodzą Petra Rada spisuje się obecnie bardzo dobrze. Zajmują trzecie miejsce w tabeli ze stratą punktu do Sparty, ale mają jeden mecz mniej. W tym sezonie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to przegrali tylko dwa razy- w lidze ze Zbrojovką Brno oraz w LE z Arsenalem.

Będzie ciężko, ale wierzę, że moi podopieczni są w gazie i dadzą radę.

Derby Pragi zaczynamy!

 

Cytat

03/11/2019, Dolicek, Praha, 4.500 widzów.

[1.] Bohemians 3—0 Slavia Praha [3.]   L 12/35

Palacios 9, Angulo 31, 80

 

Bohemians: Srsen— Felipe, Cahill, Caulker, Knejzlik— Mesa (80` Masek), Galvez— Targamadze (c), Palacios— Angulo, Sajcic

 

Wynik może aż tak bardzo na to nie wskazuje, ale to było jednostronne widowisko.

Myślałem, że Slavia postawi trudniejsze warunki. Okazało się inaczej. Lepiej dla nas.

Teraz w samolot i do Rosji.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Pokonaliśmy dystans ponad 1800 kilometrów. Przed nami lekki trening na zapoznanie się z boiskiem, później tylko odpoczynek.

W listopadzie grać u Ruskich to słaba rzecz. Co poradzić.

To będzie ciekawa, zacięta konfrontacja. Przy naszej wygranej już możemy być raczej pewni awansu z grupy.

Sytuacja przed meczem wygląda tak:

1) Bohemians - 7 pkt

2) West Ham - 5 pkt

3) Zenit - 4 pkt

4) Qarabag - 0

 

Remis nie będzie zły, ale dalej będziemy musieli ostro walczyć. Wygrana da nam trochę spokoju i bez spiny zagramy z Anglikami.

 

Cytat

07/11/2019, Saint Petersburg Stadion, Sankt Peresburg, 48.954 widzów.

[3.] Zenit 2—3 Bohemians [1.]   LE 4/6

Smolnikov 2, Noboa 24 — Angulo 10, Palacios 46, Targamadze 75

 

Bohemians: Srsen— Felipe, Cahill, Balbuena, Knejzlik— Galvez, Masek— Targamadze (c), Palacios— Angulo, Sajcic

 

JEST!

Bardzo wyrównane spotkanie, z którego wychodzimy obronną ręką. Potrafiliśmy się odgryźć rywalowi. Można gratulować nam. Zgarniamy 360 tys. €.

Taki wynik daje nam awans do dalszej rundy. Plan minimum jak dla mnie, wykonany.

 

2290d2a266ec5fe.jpg

 

Drugi mecz w grupie:

West Ham 4-2 Qarabag

 

Czeskie zespoły w europejskich pucharach:

LE

OGC Nice 2-1 Viktoria Pilzno

FK Oleksandriya 0-4 Slavia Praha

 

LM

Real 2-0 Sparta Praha

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...