Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Feanor napisał:

Przeszedłem w Enter the Gungeon na konsolę i pada.... i od razu zacząłem ubijać bossów z pierwszego levelu (tylko król jest niteknięty :) ale beholder z drugiego na razie mnie przerasta :)

Mnie też lepiej gra się na padzie niż klawiatura i myszka. 

Na 1 lvlu króla mam na drugim miejscu, najłatwiejsze są bliźniaki a najtrudniejsza mewa, szczególnie jeśli wpadnie się w pokój z wodą..., z drugiej strony, gdy dostaniemy choć jedna kolumnę, to walka jest prosciutka

Na 2 lvlu Beholdera też mam na drugim miejscu ;) (i ogólnie jest jednym z łatwiejszych bossów w calej grze ;)) 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, stefan1984 napisał:

Mnie spodobała się seria artykułów, chyba pod tytułem" Gram w Championship Managera z Pilką Nożną Plus" gdzie w kilku numerach ktoś (musze wyleźć na strych i znaleźć) opisywał jak w to grać, była lista talentów i takie tam. Tyle że ceema 01-02 w erze modemów nie bylem w stanie spiracić ani nigdzie kupić, zapomniałem o całej sprawie i jakoś w 2005 roku w CDA był CM4, no i się stało, łoiłem w niego aż do nastania FM 2008 smile.gif wcześnie niezbyt interesował mnie soccer i związane z nim gry.

 

 

Pamiętam te serie w PN Plus. Też się z niej dowiedziałem o cmie. U mnie jednak dostęp do piratów już był i pamiętam że kolega z klasy mi załatwił i sprzedał CM 01/02. Piękne czasy i Roberto Baggio na AMC w Brescii <3

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

Mnie też lepiej gra się na padzie niż klawiatura i myszka. 

Na 1 lvlu króla mam na drugim miejscu, najłatwiejsze są bliźniaki a najtrudniejsza mewa, jeśli wpadnie się w pokój z wodą... 

Na 2 lvlu Beholdera też mam na drugim miejscu ;)

 

Właśnie ubiła mnie Naga... ona chyba jest mocniejsza, choć twardo walczyłem (miałem item z czasową eterycznością). 

Swoją drogą moja broń nazywała się bodaj 2k6 i była klasycznym fajerbolem :D

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, waliła we mnie z taką częstotliwością, że momentami planszy nie widziałem :) Beholder mocniej zwiozłem, zgubiło mnie to, że słabo skakam i zabijają mnie te jego promienie zagłady :)

Aaa...mco trzeba zrobić w krypcie na lvl2?

Odnośnik do komentarza

@Feanor

 

Krypta LVL 2, to tak, to jest trochę skomplikowane:

Level 1

- Zawsze jest komnata z kominkiem. Z reguły w tym pomieszczeniu jest też beczka z wodą. Jeśli nie została zniszczona w trakcie walki, przetocz ja na kominek, odkryjesz tajna wneke (czasami beczka generuje się w innej komnacie) 

- Wejdź we wneke, i naciśnij niewidoczny tam przycisk. Gdzieś na mapie otworzy się tajemna komnata

- Tam będzie kratka, do której otwarcia musisz użyć dwóch kluczy. Otworzysz przejście do sekretnego levelu. 

 

Sekretny Level

 - Ścieki i dużo kwasu. Generalnie jest to dość trudna lokacja na początek. Bardzo często generują się tutaj za to królewskie czerwone skrzynie lub te czarne, a te jak wiadomo lubią wysypywać dobre gadżety. 

- w jednym z pomieszczeń znajdziesz tarcze, która będzie działać tak jak zwykły armor, to jest przedmiot Twoich poszukiwan. Od tej pory nie możesz być zraniony ani razu

- pokonujesz tutejszego bossa i przechodzisz do levelu 2

Level 2

- musisz donieść tarcze do pomieszczenia z kryptami i złożyć ja na ołtarzu. Odkryjesz przejście do drugiego sekretnego levelu :)

 

Jak ktoś uważa że to za duży spoiler, to mogę schowac ;)

 

PS. 

Jak masz jakąś broń wodną, to za jej pomocą też możesz ugasić kominek ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Ej mam trochę durne pytanie, a tu latających całe mnóstwo. Lot ze Stansted mam w poniedziałek i nie dam rady zrobić odprawy online, bo nie będę miał gdzie wydrukować biletu. Zrobienie tego na lotnisku w Rajanerze się wiążę z jakąś dopłatą/nieprzyjemnościami?

Aplikacja Ryanair jest spoko. No ale wtedy faktycznie musisz za wszystkich pokazywać telefon. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@lad aj i jeśli dobrze pamiętam, to do check-in w Ryanair potrzeba:

Aplikacji, numeru rezerwacji (6 znakow), emaila zamawiajacego bilety i nazwiska osoby odprawianej.

Posiadając to każda osoba może zrobić check-in indywidualnie i mieć boarding pass na własnym telefonie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kamtek napisał:

Biedny człowiek płaci składki, pan skarbnik sobie za to zaprasza koleżków na wódeczkę, a niedofinansowane forum nie działa. Kolejny skandal, a to dopiero początek roku.

No dobra, na następny szkocki klasz też jesteś zaproszony.

 

A tak serio to znalazłem jakiś błąd w panelu admina, ale czekam aż Perez mi odpisze, czy mogę klikać :kekeke: 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

A tak serio to znalazłem jakiś błąd w panelu admina, ale czekam aż Perez mi odpisze, czy mogę klikać :kekeke: 

Oo! Kolejna aferka się szykuje :> Zaraz każdy będzie miał podpis- junior, 2 posty w liczniku i 1000 minusów reputacji. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za życzenia ;)

Z okazji urodzin zupełnym przypadkiem się naćpałem w pracy. Znajomy kucharz, który ma x różnych specyfików dał mi, jak poprosiłem "coś normalnego i legalnego, ale przeciwbólowego". Że mi ból głowy przeszedł to jedno, szkoda że tak suszyło, że wypiłem chyba z 6 litrów wody, a potem zaczęło niesamowicie ssać w żołądku i też opierdoliłem niemało. Z kolei jak siedziałem dłużej niż parę min to kręciło się w głowie, a światła robiły się wyraźniejsze. Long story short - nigdy więcej od niego nic nie wezmę :keke:

  • Lubię! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...