Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, schizzm napisał:

widać zabory ;)

 

 

Jakie zabory, Kalisz, to ta sama Azja co Lublin, Europa kończyła się na Ostrowie ;)

 

W każdym razie Wielkie Księstwo Poznańskie pozdrawia kwiat Kongresówki, użytkownicy @me_who i @Ingenting! Niech liczne lata Waszego przyszłego życia cieszą Waszych bliskich oraz nas, zebranych na najlepszym na swiecie Forum Sceny Cm!

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Sa Pinto to jest lol, na mecz u siebie z dolami tabeli wystawia swoje nowe transfery w pierwszym skladzie, zeby sobie mogli poblyszczec... Przynjamniej tyle dobrze, ze Agra siedzi - jest szansa, ze nie wejdzie...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jahu napisał:

Sokół niszczy system

Zasadniczo ja słucham metalu, rocka i różnych takich, rapu bardzo mało. Natomiast Sokoła lubię bardzo. Dla mnie płyta WWO "We Własnej Osobie" to jest totalne mistrzostwo świata. Chyba nie mam drugiej płyty rap/hiphop której bym mógł słuchać non stop, jak tej. 

Płyta Sokoła z Marysią przypadła mi do gustu, nawet trochę mocniej. Była fajna. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dotarłem do domu, to teraz już mogę na spokojnie. Wszystkiego najlepszego solenizanci @Ingenting i @me_who :) 

 

Mam tydzień uzewnętrzniania się, jak można było zauważyć, to dzisiaj też się wyżalę, chociaż trochę innymi uczuciami.

Otóż jutro nadszedł ten dzień i przed południem odbieram psa. Kurde, byłem pozytywnie nastawiony, a dzisiaj autentycznie obok radości czuję ogromny stres :-k. Mam straszne obawy, że się nie przyjmie, zaaklimatyzuje, że będzie nerwowy i w ogóle be i nic z tego nie wyjdzie :(. Tym bardziej, że to dość trudny piesek, więc będzie wymagać cierpliwości. To była w pełni świadoma decyzja, ale nie potrafię się pozbyć tych emocji dzisiaj. Z drugiej strony nie mogę się doczekać jutrzejszego obserwowania go ;). Ktoś z was adoptował psa? To normalne uczucie? ;) 

 

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...