Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@z0nk - jeśli zdecydujesz się na gungeony, to jedna rada. Gra ma bardzo dobra i pomocna Wikipedię, ale nie korzystaj z niej, póki nie przejdziesz gry przynajmniej raz jedna postacią. Jak ukonczysz, to pewnie sam będziesz chciał tam zajrzeć ;)

Ale wcześniej nie - zostaw sobie czysta rozgrywkę i poznawaj grę po swojemu :)

 

A jeśli w ogile nie chcesz tam zaglądać, to jakby co służę pomocą :)

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, schizzm napisał:

Ej, ludzie siedzący w sierści czy ogólnie polskiej scenie niezależnej. Czy Truchło Strzygi jest ok, coś raczej do trzymania na liście guilty pleasure, czy  po prostu gówno? Bo nie powiem, że nawet mnie ta stylistyka z początków BM z połowy lat 80. wymieszana z crust punkiem ujęła, choć całość jest utrzymana na granicy zajebistości/wiochy. Noga sama chodzi, tylko zapewne szybko się "przeje". :-k 

 

@Keith Flint, @kuab, @meyde ktokolwiek? ;) 

 

muzycznie spoko, ale dowiedziałem się, że gitarzysta grał w naziolskiej kapeli, więc już PO ZAWODACH

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

No to mnie zasmuciłeś bardzo :( 

 

tylko to tak nieoficjalnie,  za bardzo tego nie powiążę opierając się na ogólnodostępnych linkach. chodzi o śmieci z hammer of hate, ten typo zastąpił zmarłego gitarzystę w 2009. i chyba mu za bardzo nie przeszło, na insta zdążył zamieścić 'klimatyczne' zdjęcie

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

@z0nk - jeśli zdecydujesz się na gungeony, to jedna rada. Gra ma bardzo dobra i pomocna Wikipedię, ale nie korzystaj z niej, póki nie przejdziesz gry przynajmniej raz jedna postacią. Jak ukonczysz, to pewnie sam będziesz chciał tam zajrzeć ;)

Ale wcześniej nie - zostaw sobie czysta rozgrywkę i poznawaj grę po swojemu :)

 

A jeśli w ogile nie chcesz tam zaglądać, to jakby co służę pomocą :)

 

 

Lubię samodzielne odkrywanie gry, więc na pewno pierwsze przejście będzie samodzielne :D o ile nastapi :keke:

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, schizzm napisał:

Ej, ludzie siedzący w sierści czy ogólnie polskiej scenie niezależnej. Czy Truchło Strzygi jest ok, coś raczej do trzymania na liście guilty pleasure, czy  po prostu gówno? Bo nie powiem, że nawet mnie ta stylistyka z początków BM z połowy lat 80. wymieszana z crust punkiem ujęła, choć całość jest utrzymana na granicy zajebistości/wiochy. Noga sama chodzi, tylko zapewne szybko się "przeje". :-k 

 

@Keith Flint, @kuab, @meyde ktokolwiek? ;) 

Bałbym się tego słuchać samemu w nocy lol.

 

TAk właśnie wyobrażam sobie tortury w Guantanamo.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

Ej @meyde, a w ogóle jakiś zespół ze sceny RAC doceniasz (pod względem muzyki) czy totalnie to odrzucasz ze względu na ideologię? 

 

Pytanie do wersja Marynia.

 

trochę pomieszanie z poplątaniem, bo te 'totalne odrzucenie' nie wynika z chujowej samej muzyki, a z tego, jakie treści niosą ich kawałki ;]

 

Odnośnik do komentarza

Gdybym miał odrzucać muzyków ze względu na to, jakie mają poglądy, to bym musiał słuchać chyba tylko De Rapha siebie ;)

 

Swoją drogą byłem ostatnio na Non Iron i Leszek Szpigiel - legendarny wokalista kultowej poznańskiej thrashmetalowej kapeli Wilczy Pająk - ze sceny ostro jechał po PiSie i rozdawnictwie socjalnym, a także cenzurze i opowiadał się za wolnością słowa :) Tak więc propsy dla Leszka. I wokal w tym wieku ma niesamowicie czysty - aż byłem zdziwiony.

Odnośnik do komentarza

#10yearschallenge

 

w 2009, jak jeszcze byłem młody, na tym forum pisałem: "natomiast wydawnictwem roku bez wątpienia jest "2009" Stachursky'ego" (źródło: https://bit.ly/2SyfkDs)

 

2019:  "Czy sam zainteresowany jest świadomy szacunku, jakim darzą go autorzy niszowych muzycznych inicjatyw? Okazuje się, że tak. Stachursky zdradził mi to, gdy zapytałem go o stosunek do działalności Kwiatkowskiego. – Zdecydowanie wspieram i uczestniczę we wszelkich działania alternatywnych „labelów”, takich jak choćby Trzy Szóstki. Serwują mi spora dawkę nowych inspiracji i fascynacji – powiedział wokalista. To jednak nie wszystko, bo przypadkiem udało mi się uzyskać od Jacka Łaszczoka informacje o elektryzującej współpracy. – Z Krzysztofem Kwiatkowskim ustaliliśmy, że premiera „DOSKOZZZY” (to tytuł nowego albumu Stachursky’ego – przyp. red.) będzie miała miejsce na jego stronie. 5 kwietnia o 6:16 rano pojawi się mój nowy singiel z tryptyku neo-vixiarsko-transowego (1999, 2009, 2K19 ) i zobaczymy potem, co się wydarzy – dowiaduję się w rozmowie. Szykuje się zatem połączenie undergroundu z mainstreamem, jakiego chyba jeszcze nie znaliśmy." (źródło: https://noizz.pl/muzyka/jacek-stachursky-muzycznym-wizjonerem/khtqev9)

 

:szok:

 

 

  • Lubię! 8
  • Haha 1
  • Uwielbiam 5
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...