Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kolek23 napisał:

 

Rozwiniesz temat kultury? Piszą niechlujny kod? Wyzywają się od chuji? Uważają się za najlepszych tru emo na świecie? 

 

Królują w kiju w dupię i ą ę na lewo i prawo, sami sobie tworzą ciśnienie bycia pod kołnierzykiem i spośród wszystkich znanych mi korpo jest tam największy wyścig szczurów :-k

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, stefan1984 napisał:

aeeeae6eda6c86c84e9df914489ce1d5.jpg


Cztery kolejki do końca, był taki czas że, jako beniaminek, miałem 10 punktów przewagi. Czuję że jeśli nie awansujemy bezpośrednio z pierwszej lokaty to po barażach tym bardziej :)

Paaaanie, w sobotę ja oraz trzech kolegów z forum (jutro się zdradzimy!) będziemy oglądali Cowdenbeath NA ŻYWO!!! :D 

41 minut temu, Scorpio napisał:

Wybór kabiny i jego czystość był kiedyś zbadany w Pogromcach Mitów. I wyszło że najczystsza jest ta najbliżej wejścia :P

A to ciekawe, bo z moich obserwacji wynika, że zawsze najczęściej jest właśnie ona zajęta :-k Ale ja faktycznie chodzę do tej na samym końcu, szczególnie, że ma podpórkę dla niepełnosprawnych, a że czasami oglądam sobie seriale ze słuchawkami, to akurat na podcieranie jest gdzie położyć telefon i dalej móc oglądać :keke: 

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, T-m said:

Królują w kiju w dupię i ą ę na lewo i prawo, sami sobie tworzą ciśnienie bycia pod kołnierzykiem i spośród wszystkich znanych mi korpo jest tam największy wyścig szczurów :-k

 

Hmm. Rozumiem, że nie wszystkim to się musi podobać, ale ja akurat nie mam nic przeciwko np. bussiness casual, jeżeli nie ma przy tym sztywnej atmosfery w biurze. U nas np. w LTU dress code nie obowiązuje, ale już w UK jest dosyć restrykcyjny, bo często w biurze są klienci.

 

Odnośnie wyścigu szczurów - jak dostaniesz stanowisko już na starcie, to możesz mieć wyjebane :keke:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kolek23 napisał:

Hmm. Rozumiem, że nie wszystkim to się musi podobać, ale ja akurat nie mam nic przeciwko np. bussiness casual, jeżeli nie ma przy tym sztywnej atmosfery w biurze. U nas np. w LTU dress code nie obowiązuje, ale już w UK jest dosyć restrykcyjny, bo często w biurze są klienci.

 

Odnośnie wyścigu szczurów - jak dostaniesz stanowisko już na starcie, to możesz mieć wyjebane :keke:

 

Ogólnie, jak nie pracujesz na co dzień z klientem zewnętrznym, to każdy powinien się ubierać, jak mu wygodnie. Problem w tym, że tam za kołnierzykiem idzie taki sam kij w dupie.

 

W Inforze zresztą też nie mam DC, ale w biurze w Holandii, jak się pojawisz w podkoszulku to Cię wyproszą z biura i musisz się jechać przebrać :-k

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, T-m said:

Ogólnie, jak nie pracujesz na co dzień z klientem zewnętrznym, to każdy powinien się ubierać, jak mu wygodnie. Problem w tym, że tam za kołnierzykiem idzie taki sam kij w dupie.

 

W Inforze zresztą też nie mam DC, ale w biurze w Holandii, jak się pojawisz w podkoszulku to Cię wyproszą z biura i musisz się jechać przebrać :-k

 

Ueh. No to ich pierdol :keke:

 

U nas, jak to w UK. Nic nie mówią, oceniają, komentują za plecami, czasami jakieś passive agressive :kekeke:

Odnośnik do komentarza

A co tam, Lucas, tylko mnie nie banuj ;)

Post i komentarze wstępne:

 

 


znUslpD.png
 

 

 

eskalacja i "pierwiastek ikonizmu" ;) (prawie jak pierwiastek pałubiczny ;), ale bym sobie taką Pałubę przeczytał... jedna z najlepszych polskich powieści (a na pewno top polskiej literatury młodopolskiej))

 

 


QKX6XHb.png
 

 

;) 

  • Lubię! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele, Lucas naprawdę się zabujał w Jokiciu i pierdoli o nim jako bogu wszędzie. Niedługo doprowadzi do efektu lada (aka przyczajony Everton, ukryta potęga) nawet jak ktoś lubił Jokicia to pod wpływem pierdolenia Lucasa przestanie go lubić. Oh, I just did :keke:

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysfiol napisał:

Nie no, nie porównujmy tego do @lad, który jest po prostu masochistycznym kibicem swojego klubu i kieruje się emocjami, ale jednak jest w stanie skrytykować Everton. A to, że z każdym nowym trenerem budzi się nowa nadzieja, to chyba normalne :-k 

Teraz to nawet jakby reanimowali Cruyffa to i tak nie dałbym się nabrać, także ten etap już za mną. Tera tylko ciemność.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...