Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, szramek napisał:

DD to najgorsza gra na świecie, odkąd jakiś kurwa wielki swiniak wytlukl mi odhowanych herosów na 5-6 levelu nie włączyłem więcej. A było to jakieś 1.5 roku temu. 

Zdecydowanie RimWorld  to gra dla Ciebie :kekeke: w sumie ja poddałem się, kiedy w dwóch wyprawach straciłem dwie najlepsze ekipy pół roku temu i też strzeliłem fochem na DD. Ale teraz czekam na wenę, poczucie, że czas na masochizm i wrócę do tego... chyba... ^^

Odnośnik do komentarza

Też był okres, jak Switch się trzy razy dziennie ładował, bo Darkest (granie po ciemku w słuchawkach w łóżeczku :wub: ). Ale potem nie umiałem wysyłać tych moich "Szóstek" na pewną śmierć w lochach wyższego poziomu. Zrobiłem sobie przerwę i jak to u mnie jest z przerwami, do gry nie wróciłem :(

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

Też był okres, jak Switch się trzy razy dziennie ładował, bo Darkest (granie po ciemku w słuchawkach w łóżeczku :wub: ). Ale potem nie umiałem wysyłać tych moich "Szóstek" na pewną śmierć w lochach wyższego poziomu. Zrobiłem sobie przerwę i jak to u mnie jest z przerwami, do gry nie wróciłem :(

 

Ale w DD tak trzeba imho grać. Cisnąć, cisnąć, a potem pół roku spokoju (bo jeśli nie, to depresja lub szaleństwo pewne). I znowu cisnąć. 

 

Chociaż... jak widzę Wasze dylematy, to chyba nie mam serca zapraszać Was do finalnego lochu :lol:

Odnośnik do komentarza

No ja miałem smutełko jak na pewniaka wysłałem swoich herosów na jakiś najazd bandytów. Wszyscy zginęli w ~trzecim starciu, nawet nie wiem czy to był boss czy jakiś tylko lepszy cwaniak.

Zdziwiony byłem też zgonami w Krwawym Dworze czy jak to się nazywa, bo tam nagle trochę inne zasady były.

Bo początek jest fajny i miły, te niskolevelowe lochy to sama radość i tylko delikatny stresik.

Odnośnik do komentarza

Podobne odczucia jak do DD mam do Faster than light. Zbudujesz sobie już wypasiony statek, zbierzesz załogę, aż wyskoczy banda piratów albo jakiś inny random event i rozjebie pół statku i wybije pół załogi. Albo już jesteś przy końcu, już o włos od wygranej i zawsze coś jebnie. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, szramek napisał:

Podobne odczucia jak do DD mam do Faster than light. Zbudujesz sobie już wypasiony statek, zbierzesz załogę, aż wyskoczy banda piratów albo jakiś inny random event i rozjebie pół statku i wybije pół załogi. Albo już jesteś przy końcu, już o włos od wygranej i zawsze coś jebnie. 

 

ADOM - wysokopoziomowy heros. Grany od ponad tygodnia. Umiera z głodu. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, szramek napisał:

Podobne odczucia jak do DD mam do Faster than light. Zbudujesz sobie już wypasiony statek, zbierzesz załogę, aż wyskoczy banda piratów albo jakiś inny random event i rozjebie pół statku i wybije pół załogi. Albo już jesteś przy końcu, już o włos od wygranej i zawsze coś jebnie. 

No FTL to powinni zakazać :D jak to frustruje 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Feanor napisał:

 

ADOM - wysokopoziomowy heros. Grany od ponad tygodnia. Umiera z głodu. 

Chyba bardziej jednak wkurza coś w stylu - Dr Queen - wysoki poziom vestal, dostaje crita od prawie martwego potwora, którego wcześniej całe party jakimś cudem nie trafiło, mimo iż dodge tego cholerstwa to 0. To prowadzi do death's doors i szaleństwa. Kolejna tura, znowu nikt nie trafia, ona odmawia wykonania akcji i dostaje plaskacza i ginie. Uwielbiam tą grę :kekeke: chyba dzisiaj do niej wrócę jeśli nie odpalę rimworlda

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja ostatnio splatynowałem sobie Spajderka. Polecam, moja pierwsza platyna w życiu, prawie bez grindu, bo sporo wychodziło w trakcie gry albo wręcz miałem ochotę coś zrobić.

 

Btw - grał ktoś w te dlc? Warto?

 

Dla równowagi znajomy polecił mi Hollow Knighta :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...