Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To jest chyba stanowisko, które istnieje nie wiadomo po co:

 

Cytat

 

Witam,

Epaka nie rozpatruje reklamacji, dokonuje tego przewoźnik. Przekazaliśmy reklamację do przewoźnika w Państwa imieniu. Proszę oczekiwać na decyzję.


Pozdrawiam,
miłego dnia.

xx yy
Dział Reklamacji

 

 
  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jmk napisał:

To jest chyba stanowisko, które istnieje nie wiadomo po co:

 

 

 

To jest cudne mycie rączek jednej i drugiej strony. A prowadząc sklep internetowy i wysyłając towar do klienta jesteś odpowiedzialny również za wysyłkę. I później się użeraj z ziomusiami :keke: 

Odnośnik do komentarza

Ludzie w payrollach w korporacjach powinni najpierw 10 lat przepracować w małych firmach, żeby zrozumieć co robią, bo to przechodzi ludzkie pojęcie... Ogarnięcie pensji dla ludzi przechodzących do firmy z konkurencji w trakcie roku jest dla nich nie do ogarnięcia, a jak im sygnalizowałem, że coś jest nie tak, to mnie za drzwi wystawily, że się nie znam. W konsekwencji, dobrze, że sobie wcześniej sam policzyłem ile podatku muszę zapłacić i mam mniej więcej na to odłożone, bo byłoby kurde smutno.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

I odwiedziłem też Arosa, i uzupełniłem biblioteczkę. Dwie książki, o których już wspominałem (bestiariusz i duchy), jedna która wyszła z sugestii@me_who i jedno uzupełnienie serii amerykańskiej od Czarnego :)
Teraz tylko nie wiem, jak to zmieszczę do bagażu. Przede wszystkim nie spodziewałem się, że Na południe od Brazos to taka cegła. bfa71f0a42f3dc3807f84a4bcaa63d54.jpg


 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Jest gdzieś w fm opcja aby zaznaczyć, że wypożyczony piłkarz nie może grać przeciwko swojemu klubowi? Chodzi mi o to aby na stałe już to zaznaczyć. 

Tylko przy ofercie wypożyczenia. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Jest gdzieś w fm opcja aby zaznaczyć, że wypożyczony piłkarz nie może grać przeciwko swojemu klubowi? Chodzi mi o to aby na stałe już to zaznaczyć. 

O ile dobrze pamiętam gdzieś w Sztab -> Obowiązki można było poustawiać domyślne procenty pensji, klauzule itp.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...