Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

4 minuty temu, Misiek napisał:

to jakaś zorganizowana akcja ;) 

Z pewnością jest to działanie na zlecenie Unii Europejskiej - niemiecka korporacja ma podświadomie działać na umysły polskich kierowców, by powodowali wypadki i tym samym depopulowali polskie ziemie, na które w ramach agendy unijnej ściągnie się muslimów i innych nachodźców.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

 

Z pewnością jest to działanie na zlecenie Unii Europejskiej - niemiecka korporacja ma podświadomie działać na umysły polskich kierowców, by powodowali wypadki i tym samym depopulowali polskie ziemie, na które w ramach agendy unijnej ściągnie się muslimów i innych nachodźców.

Pan żeś na pewno w weekend w Niemczech to na meczu był? :> 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
 
Z pewnością jest to działanie na zlecenie Unii Europejskiej - niemiecka korporacja ma podświadomie działać na umysły polskich kierowców, by powodowali wypadki i tym samym depopulowali polskie ziemie, na które w ramach agendy unijnej ściągnie się muslimów i innych nachodźców.
I jednocześnie żeby wzrosło zapotrzebowanie na szroty z Reichu jak trzeba będzie zmienić samochód po dzwonie.
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Kurła, drugi raz wystawiłem w tym roku coś na OLX/fb i drugi raz sprzedałem bez problemu za cenę, którą rzuciłem. O ile komoda była warta pewnie z 20-30 zeta więcej, ale za które wystawiłem nie było dla mnie krzywdzące. Mobo i procek też poszedł za kasę, którą chciałem, chociaż zjawił się jeden mędrzec, który wiedział lepiej i chciał dać 50% ceny :)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz zamówiłem wczoraj kuriera ;) Zapłaciłem już za przesyłkę (dokumenty) 40 zł, żeby była jutro do 12 u adresata, kuriera zamówiłem po odbiór przesyłki do siebie do pracy, miał być 12-15. Nie było jeszcze...

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...