Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Brudinho napisał:

W poniedziałek kupiłem lapka. Już poszedł na gwarancje <3 Moje szczęście 

W zeszły weekend kupiłem półbuty do pracy. Dzisiaj, czwartego dnia użytkowania, zauważyłem że mi się wkładka delikatnie odkleiła i przesunęła w bok :roll:

Więc do końca tego tygodnia pewnie czeka mnie wizyta w ramach reklamacji i powrót do poprzednich butów, które katowałem z półtora roku i w pracy i do pracy i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza

Wyjazd fajny, oprócz wyniku. Na meczu widziałem piękny sojusz multi-kulti i ultrasów - kolesie odpalający świece dymne mają na twarzach maski, które na moje są czadorami muzułmańskich kobiet  (te najbardziej ekstremalne zasłaniające całą twarz i siatką zasłaniającą oczy :keke: ). Zasadniczo pierwszy raz widziałem tyle piro na Bundeslidze, nie wiem to po co, no ale nic nie zrobię. Mecz dramatycznie słaby, FCN w pierwszej połowie mimo utraty zawodnika w 11' nie wyglądał znacząco słabiej od chujowych gospodarzy. A potem się wszystko posypało. Po drugiej bramce ultrasi FCN zwinęli flagi i się skończył doping. I to tyle z meczu. Bardzo ładny stadion, ze znakomitym widokiem na murawę, szeregowi kibice rywala dość przyjaźni. Miła atmosfera wynikała z tego, że miejscowi też zdają sobie sprawę z benzadziejności swojego zespołu i łączyli się z nami w bulu i nadzieji. Sam Hanower dość ładny, po meczu byliśmy w zajebistej knajpie (Brauhaus Ernst August, polecam). Także polecam take spędzanie weekendów :D

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Reaper napisał:

Trochę szarych komórek jednak w ten weekend zgubiłem :-k Ale mogło być gorzej, dobrze że wczoraj kumpel zrobił sobie drzemkę o 19, bo wódka w zamrażarce się chłodziła, a jak się obudził, to już nie było sensu otwierać ;) 

Piękny eufemizm :wub: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mój wyjazd mniej przygodowy, bo autokar i masówka, ale na meczu to było coś pięknego, akurat wjeżdża oprawa, piro, machajki, chaos, zabawa i to w czasie karnego i gola :) Zupełnie człowiek się odcina od wszystkiego i liczy się tylko TA chwila. A później żałuję, że taki rodzaj spontanu jest obsadzony grubymi zakazami i trzeba kombinować, wszystko planować od A do Z i tylko przypadek powoduje, że się "trafi" w taką chwilę ;)

 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, me_who napisał:

Piękny eufemizm :wub: 

Trochę racja :kekeke: Przyniosłem jedzenie, odpakował pokrywkę, po czym nagle poszedł na fotel, położył się i 3 minuty później już chrapał :kekeke: Ale to już było zmęczenie trudami całego weekendu. Ale to i tak była tylko dziecinna gierka w porównaniu do tego co będzie za dwa tygodnie :roll:

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Reaper said:

Trochę racja :kekeke: Przyniosłem jedzenie, odpakował pokrywkę, po czym nagle poszedł na fotel, położył się i 3 minuty później już chrapał :kekeke: Ale to już było zmęczenie trudami całego weekendu. Ale to i tak była tylko dziecinna gierka w porównaniu do tego co będzie za dwa tygodnie :roll:

 

Co będzie za dwa tygodnie?

Odnośnik do komentarza

II Oficjalna Wizytacja Forumkowa w Szkocji! Po pierwszej udanej wizycie @me_who w zeszłym roku (zakończonej pozytywną oceną), skład komisji rozrósł się do trzech reprezentantów szanownego Forumke, którzy chcą zobaczyć jak to się forumkuje za granicą.

 

Będzie to chyba dotychczasowo największy zagraniczny zlot ForumCM, choć do MyFootballManager.pl nam dużo brakuje, łącznie z artykułami w gazetach :-k 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Reaper napisał:

Będzie to chyba dotychczasowo największy zagraniczny zlot ForumCM, choć do MyFootballManager.pl nam dużo brakuje, łącznie z artykułami w gazetach :-k 

O artykuł w gazecie można się postarać, podejrzewam, że jeszcze nie było np. awantury ze słonecznikiem na meczu League 2 :D

Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Kto będzie tym trzecim?

A kto będzie pierwszym i drugim wiadomo? :D Tajemnica :ninja: 

 

1 minutę temu, Pulek napisał:

ale zmasakrowałem Gacka w temacie o Milanie. chyba pierwszy raz brałem udział (i wygrałem) w wojence w internecie.

To tylko w Twojej głowie, zaraz się dowiesz, że nikt nie może oceniać gry Milanu oprócz Gacka i Brudiego ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...