Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Brudinho napisał:

 

No że w dupie jestem, w piździe. Pod butem tak, że zrobię wszystko pozbawiając się godności :P Z każdym dniem coraz gorzej. 

Myślisz, że jak będzie wychodziła za mąż za jakiegoś skurwiela, który będzie ją tłukł, ale za to będzie zajebisty w łóżku, to poprosi Cię na świadka? :) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:

No że w dupie jestem, w piździe. Pod butem tak, że zrobię wszystko pozbawiając się godności :P Z każdym dniem coraz gorzej. 

 

Znaczy masz jakąś fokę, która ma innego faceta, którego lowcia, a Ciebie ona lowcia trochę mniej, ale wie, że jak będzie rzygać, to tylko ty jej włosy potrzymasz? :-k 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Myślisz, że jak będzie wychodziła za mąż za jakiegoś skurwiela, który będzie ją tłukł, ale za to będzie zajebisty w łóżku, to poprosi Cię na świadka? :) 

 

Myślę że wezmę kilka ciosów na siebie. Jednocześnie pochwalając wybór ;) 

1 minutę temu, T-m napisał:

 

Znaczy masz jakąś fokę, która ma innego faceta, którego lowcia, a Ciebie ona lowcia trochę mniej, ale wie, że jak będzie rzygać, to tylko ty jej włosy potrzymasz? :-k 

 

No wiele się zgadza, wiele się nie zgadza, ale przekaz tak jakby trafiony ;) 

Odnośnik do komentarza
Ja pierdolę, mi udało się właśnie podłączyć moje konto walutowe w Euro. Ale ten jebany PayPal teraz próbuje zamienić mi euro z PayPala na PLN i przelać je na konto w euro, gdzie pewnie stracę drugi raz na kursie banku  
 
Nie zbiera ktoś Euro na PayPalu i nie chciałby zamienić na złotówki po normalnym kursie?  
Jaka kwota?
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

E tam, gorzej jakby wypadło Greuther Furth, to wtedy frendship over. Do H96 póki co nie mam żadnych uczuć :keke:  Zobaczymy czy coś się zmieni po jutrzejszej wizycie :]

 

Szybkie spojrzenie: Greuther Furth ma godło jeszcze fatalniejsze. Nie ma szans, bym kibicował takiej abominacji. 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gabe napisał:

I to nie fake :D 

Symetrycznie: czy teraz wokół takiej głupiej pomyłki też będziemy mieć wysyp memów i wypowiedzi polityków przykrywających sprawy, tak jak w przypadku głupstwa Kopacz? Czy może uśmiechniemy się pod nosem i kreatywność zachowamy na czas kolejnego głupstwa polityka opozycyjnego?

Z góry: to nie pytanie do Ciebie, taka ogólna refleksja.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Feanor napisał:

 

Szybkie spojrzenie: Greuther Furth ma godło jeszcze fatalniejsze. Nie ma szans, bym kibicował takiej abominacji. 

I tego się trzymajmy :D

Loga BuLi są raczej proste, nie mają startu do barokowych herbów angielskich klubów :)

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...