Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Feanor napisał:

Jeśli chodzi o koszta ślubu, to Makiawelli byłby ze mnie dumny. Oznajmiliśmy rodzicom, że wesela nie będzie w ogóle. Spanikowani rodzice oświadczyli, że jak to, nie może tak być i całość wesela sfinansowali sami. Zapłaciłem jedynie za kościół, ubranka i coś tam jeszcze. :)

U mnie rodzice z jednej i drugiej strony od razu mowili, ze zaplaca, ale sporo kosztow po prostu bralismy na siebie i wyszlo tak, ze kazdy sie skladal po 1/3. I moim zdaniem to bardzo spoko, jesli tylko 3 strony sa w stanie to udzwignac.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

no ale co w tym dziale na forum SI było napisane?

 

no i w ogóle w czym problem? że dużo bramek pada po strzałach z dystansu?

No do dzialu zgłaszania bugów mnie wysłał :)

 

Zdecydowanie za dużo. Bomby napierdalają nawet piłkarze z atrybutem long shots - 6. Nie mów, że tego nie zauważyłeś, ja mam tak w co drugim meczu.

https://community.sigames.com/topic/462364-long-shots/

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

No do dzialu zgłaszania bugów mnie wysłał :)

 

Zdecydowanie za dużo. Bomby napierdalają nawet piłkarze z atrybutem long shots - 6. Nie mów, że tego nie zauważyłeś, ja mam tak w co drugim meczu.

https://community.sigames.com/topic/462364-long-shots/

no nie zauważyłem, naprawdę, stąd moje zdziwienie :D 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...