Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się przypierdalacie, ja tam rozumiem skrót myślowy Feno - można polecieć do Bergamo, dwa dni pozwiedzać, po czym przenieść się do jednej z nadmorskich miejscowości na kilka dni i znów wracać z Bergamo. Nawet z wynajęciem auta może być taniej niż loty bezpośrednie do jakiejś nadmorskiej miejscowości. Możliwość warta rozważenia, chociaż ja o niej nie wspominałem, bo to już brzmiało jakby mogło przekroczyć "ograniczony budżet" Pana @wojt3k.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Trochę się przypierdalacie, ja tam rozumiem skrót myślowy Feno - można polecieć do Bergamo, dwa dni pozwiedzać, po czym przenieść się do jednej z nadmorskich miejscowości na kilka dni i znów wracać z Bergamo. Nawet z wynajęciem auta może być taniej niż loty bezpośrednie do jakiejś nadmorskiej miejscowości. Możliwość warta rozważenia, chociaż ja o niej nie wspominałem, bo to już brzmiało jakby mogło przekroczyć "ograniczony budżet" Pana @wojt3k.

Dołączam się do tego głosu rozsądku. Inna sprawa, że czytając blogi o wyjazdach do Bari prawie każdy wynajmuje samochód i rusza w okolicę. Nie do końca się określiłem, więc propozycja @Fenomen nie była tak oderwana od rzeczywistości. Dzięki za każdą propozycję. Peace!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Trochę się przypierdalacie, ja tam rozumiem skrót myślowy Feno - można polecieć do Bergamo, dwa dni pozwiedzać, po czym przenieść się do jednej z nadmorskich miejscowości na kilka dni i znów wracać z Bergamo. Nawet z wynajęciem auta może być taniej niż loty bezpośrednie do jakiejś nadmorskiej miejscowości. Możliwość warta rozważenia, chociaż ja o niej nie wspominałem, bo to już brzmiało jakby mogło przekroczyć "ograniczony budżet" Pana @wojt3k.

 

W sumie to nie morze, ale blisko jest przecież jezioro Como. Ja jednak wolałbym na miejscu @wojt3k popatrzeć na kierunki Neapol, Faro z Polski idzie wyrwać tanie loty. Często na necie krążą też tanie grecje. Wszystko do 300 zł

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kolejna odsłona serialu o Włocławku chorym na koszykówkę: Anwil w tym sezonie gra mocno w kratkę. Cały czas trzyma się w czołówce i jest wymieniany w dyskusjach o kandydatach do MP, ale czuć w powietrzu, że to nie jest to. Drużyna b. równa, z dużą ilością talentu, ale IMO będzie jej brakować x-factora, który może zdecydować w kluczowych momentach meczu/serii. Od jakiegoś czasu sporo mówiło się o powrocie Ivana Almeidy (MVP ligi poprzedniego sezonu, dosyć charakterystyczna postać), ale ciężko o płynną realizację tego ruchu ze względu na 1) finanse 2) konieczności mieszania w składzie, rotacje etc. Co więc zrobili kibice? Uruchomili zbiórkę na jego kontrakt i w 3 godziny na koncie jest ponad 10k.

 

Sam wolę trochę poczekać aż klub się do tego ustosunkuje, bo nawet nie wiem czy pieniądze w ten sposób zebrane mogą iść na kontrakt zawodnika. Jak po zbadaniu tematu powiedzą wszystko ok to pewnie coś od siebie dorzucę. Na razie za dziko to dla mnie wszystko wygląda.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...