Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, klinsmann napisał:

@krzysfiol @kolek23 dzieki... 

 

to jeszcze 2 glupie pytania:

za kontrole bezpieczenstwa moge wniesc zwykłą kanapkę czy to nie przejdzie? 

kosmetyki do rejestrowanego daje wieksze niz 100ml ?

 

powinienem zadać jeszcze jakieś głupie pytanie? do tej pory latałem tylko w kraju z bagażem podręcznym 

 

1. Kanapkę na luzie wniesiesz.

2. No tak, do rejestrowanego możesz wrzucić normalne kosmetyki. 

3. Czy mam klaskać po wylądowaniu? Lepiej nie, może ktoś się z Ciebie śmiać.

4. Czy mogę jeść kanapkę z jajkiem i rybą w czasie lotu? Teoretycznie tak, ale jednak nie polecam.

5. Czy mogę zdjąć buty? Tylko jeśli masz czyste skarpetki.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Hidalgoo napisał:

ale hiking zajebałem, jak pomierzyłem po mapie, to minimum 17 km, z czego sporo w górę i w dół :D za to widoki niesamowite, Golden Gate sobie ze wszystkich stron obejrzałem

No, tam wokół Golden Gate'a jest całkiem kozacko, my wzięliśmy rowerki, tylko dojebało taką mgłą, że na 10m nie widzieliśmy, a co dopiero most ;) No i nie do końca ogarnęliśmy, że może tam tak spaść temperatura i byliśmy na krótkie spodenki i rękawki, więc ostatecznie odpuściliśmy wjazd na sam most.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

No, tam wokół Golden Gate'a jest całkiem kozacko, my wzięliśmy rowerki, tylko dojebało taką mgłą, że na 10m nie widzieliśmy, a co dopiero most ;) No i nie do końca ogarnęliśmy, że może tam tak spaść temperatura i byliśmy na krótkie spodenki i rękawki, więc ostatecznie odpuściliśmy wjazd na sam most.

póki co jest bardzo fajna pogoda, z rana koło 15 stopni, a jak słońce wychodzi to myślę, że pod 20 podchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Pewnie masz tam jakichś firmowych koleżków, co ogarniają całe miasto, ale jak coś to mam ziomka, który od dobrych kilku lat mieszka w SF (pracuje w Amazonie), to mogę go podpytać jakbyś szukał jakiejś konkretnej knajpy czy coś :) 

ano mam, jeden koleżka z warszawskiego biura jest już tu po raz dwudziesty :kekeke:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...