Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Hajd napisał:

Też tego nie rozumiem, tak samo jak niechęci wobec żeńskich nazw zawodów. Okej, może niektóre z nich brzmią w pierwszej chwili śmiesznie, ale to normalny element ewolucji języka. A już na pewno mniej szkodliwy i groteskowy, niż tworzenie coraz bardziej absurdalnych zapożyczeń z angielskiego.

na koniec dnia liczy się tylko to, żeby nie porównywać jabłek z pomarańczami.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

Ale chyba zmieniła zasady w trakcie

 

Nie, przez całe eliminacje nie było informacji o nagrodach, jedynie o FM-ie dla każdego finalisty. Przed finałem było głosowanie z wyborem opcji nagrody tylko dla wygranego, dla 1, 2 i 3 miejsca albo wcale, no i opcja trzecia wygrała.

 

16 minut temu, Misiek napisał:

Lol, rada przegłosowała. Tacy ważni. hasztag Rada regencyjna...

 

A tan cały Massey20 co wygrał, to jakby poprzestawiać kilka znaków, trochę dodać, trochę odjąć, to by wyszło Mahdi :-k 

 

A jakby zdecydował sam to byłoby jeszcze gorzej? ;)

Odnośnik do komentarza

dobra człowieki, potrzebuje pomocy. dotarło do mnie, że jutro lot samolotem, to juz przerabiałem, ale rozkmina jest inna: 

pytanie czy sie nie zgubie na lotnisku :-k 

 

na krajowym to jest tak, że ide na kontrole potem od razu na gate. jak jest przy miedzynarodowym ? ide na kontrole bezpieczenstwa/ potem nadaje bagaz rejestrowany i potem do gate'u? w 2h sie wyrobie? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, klinsmann napisał:

dobra człowieki, potrzebuje pomocy. dotarło do mnie, że jutro lot samolotem, to juz przerabiałem, ale rozkmina jest inna: 

pytanie czy sie nie zgubie na lotnisku :-k 

 

na krajowym to jest tak, że ide na kontrole potem od razu na gate. jak jest przy miedzynarodowym ? ide na kontrole bezpieczenstwa/ potem nadaje bagaz rejestrowany i potem do gate'u? w 2h sie wyrobie? 

 

Najpierw dajesz bagaż rejestrowany, następnie kontrola bezpieczeństwa i do bramki. Dwie godzinki na luzie powinny wystarczyć. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, klinsmann said:

dobra człowieki, potrzebuje pomocy. dotarło do mnie, że jutro lot samolotem, to juz przerabiałem, ale rozkmina jest inna: 

pytanie czy sie nie zgubie na lotnisku :-k 

 

na krajowym to jest tak, że ide na kontrole potem od razu na gate. jak jest przy miedzynarodowym ? ide na kontrole bezpieczenstwa/ potem nadaje bagaz rejestrowany i potem do gate'u? w 2h sie wyrobie? 

 

Nie ma żadnej różnicy między lotem krajowym, a lotem w EU.

 

Bagaż rej -> Kontrola Bezp. -> Gate

Jak lot jest poza EU:

Bagaż rej -> Kontrola Bezp. -> Kontrola paszportowa -> Gate.

Odnośnik do komentarza

Możesz wnieść każdą wałówkę, która nie jest cieczą :) Serio, kanapki, czipsy, żelki, orzeszki (no, może nie w metalowej puszce :P ), cokolwiek.

 

Do rejestrowanego kosmetyki ponad 100ml, tak. Polecam nie wkładać żadnej baterii do rejestrowanego, czasami pytają.

 

Lot krajowy = lot do EU, nie ma żadnych różnic :P Jak umiesz latać z podręcznym, to pakuj podręczny jak zawsze, a do rejestrowanego całą resztę rzeczy :P 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...