Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Poważnie Piątek w Milanie :lol: ? To będzie chyba najbardziej spektakularna wtopa Milanu jeżeli cena jest zbliżona do tego co się mówi (40 baniek)

Konkurentów będzie miał mocnych do tytułu wtopy ;) ale generalnie się z Tobą zgadzam, ten transfer jest wyjątkowo głupi.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gacek napisał:

Konkurentów będzie miał mocnych do tytułu wtopy ;) ale generalnie się z Tobą zgadzam, ten transfer jest wyjątkowo głupi.

Bardzo jestem ciekawy argumentacji takiej opinii. I idę o zakład, że gdyby Piątek był Chorwatem (albo lepiej – Ukraińcem) to transfer byłby zajebisty i perspektywiczny :D

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hajd napisał:

Bardzo jestem ciekawy argumentacji takiej opinii. I idę o zakład, że gdyby Piątek był Chorwatem (albo lepiej – Ukraińcem) to transfer byłby zajebisty i perspektywiczny :D

Przejdź się do tematu o Milanie, tam jest wytłumaczeni dużo dłuższe niż potrzeba, ale jest bardzo sympatyczna wersja tl;dr na pół linijki!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Hajd napisał:

Bardzo jestem ciekawy argumentacji takiej opinii. I idę o zakład, że gdyby Piątek był Chorwatem (albo lepiej – Ukraińcem) to transfer byłby zajebisty i perspektywiczny :D

Przegrales. Zakładam, że to dlatego, że po prostu nie widziałeś Piątka we Włoszech ani razu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

Konkurentów będzie miał mocnych do tytułu wtopy ;) ale generalnie się z Tobą zgadzam, ten transfer jest wyjątkowo głupi.

 

Przyznam, że przesadziłem trochę ;) Po prostu kwota jaką na niego wyłożą (jeśli taka będzie) nałoży na niego ogromne oczekiwania. Życzę mu dobrze, ale podzielam obawy o tym chociażby jak się odnajduje w danym stylu gry. Nie widziałem do tej pory dowodów jego techniki rozegrania czy tego jak sobie radzi z dużą presją rywali. Ma dobrą technikę strzału i jest waleczny i ma dobre podejście do siebie (z tego co czytałem wywiady). Dobrze też sobie radzi w powietrzu. Przy odrobinie szczęścia i dobrym podejściu trenera Milanu może sobie poradzić. Życzę mu jak najlepiej i jeśli strzeli, powiedzmy około 8/10 goli w lidze w barwach Milanu to odtrąbię duży sukces.

Odnośnik do komentarza

Żeby jeszcze ten transfer ująć w kontekście - klub oddał w lecie Bakkę, bo był dla Gattuso zbyt jednowymiarowy (Andre Silvy żal mi jeszcze bardziej). Po pół roku na Piątka wydają prawdopodobnie cały pozostały budżet - i on niby nie jest tak jednowymiarowy jak Bacca? :lol:

Odnośnik do komentarza

Hmm, nie powiedziałbym, że jednowymiarowy i z tego co widziałem to mogę zgodzić się z techniką z obydwu nóg i głową, ale dobieg? Serio chyba nie widziałem :-k no i chyba nie widziałem go dobrze sobie radzącego w starciu z klasowymi obrońcami gdy drużyna gra bardziej defensywnie, niemniej jednak nie widziałem żadnego występu w pełni.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Hidalgoo napisał:

Piątek absolutnie nie jest jednowymiarowy. Potrafi zagrać tyłem do bramki jako odgrywający, a oprócz dużo zbiega do bocznych stref żeby dostać piłkę na dobieg.

Nic takiego nie pokazał we Włoszech - jedna asysta na całą rundę (mając Kouame obok!) to strzał głową na bramkę po rogu, którego tor lotu zmienił obrońca Atalanty strzelając swojaka.

15 minut temu, Hidalgoo napisał:

 Świetnie wykańcza zarówno głową, jak i nogami. 

Inzaghi też potrafił - a był wybitnie jednowymiarowym napastnikiem.

 

Piątek nic poza wykończeniem nie pokazywał we Włoszech. To, że strzelał gole, nie uprawnia do przypisywania mu zalet, których nie posiada. Ale kumam, to Polak, więc wielu będzie uprawiać FYMing i dorzucać mu kilkadziesiąt punktów PA tylko za osobistą sympatię.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Hajd napisał:

Czyli dla ludzi, ktorzy preferuja efektywny srodek transportu.

To zależy. Np. w Szwajcarii 90% ludzi jeździ do pracy transportem publicznym, a nie powiesz chyba, że są mało efektywni?

 

Co kto lubi, dla mnie samochód jest zdecydowanie za drogim i zbędnym wydatkiem nawet w Irlandii.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gacek napisał:

Nic takiego nie pokazał we Włoszech - jedna asysta na całą rundę (mając Kouame obok!) to strzał głową na bramkę po rogu, którego tor lotu zmienił obrońca Atalanty strzelając swojaka.

Inzaghi też potrafił - a był wybitnie jednowymiarowym napastnikiem.

 

Piątek nic poza wykończeniem nie pokazywał we Włoszech. To, że strzelał gole, nie uprawnia do przypisywania mu zalet, których nie posiada. Ale kumam, to Polak, więc wielu będzie uprawiać FYMing i dorzucać mu kilkadziesiąt punktów PA tylko za osobistą sympatię.

ile meczów Genoi oglądałeś w tym sezonie?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle... to z początkeim roku Carpenter Brut na swoim kanale opublikował już bodaj wszystkie wizualizacje z koncertów :) , polecam.

 

https://www.youtube.com/user/carpenterbrut/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=0

 

Moją ulubioną YT upierdolił i musieli przygotować wersję ocenzurowaną, oryginalna poszła na vimeo ;) (NSFW)

 

 

A przycementowali moją miłość publikująć nowy materiał do "End Titles", gdzie zamieścili spis wszystkich filmów, które wykorzystali w klpach :wub: . Udało mi się odnaleźć jakieś 70% filmów, teraz już nie będzie problemu z resztą :)  (no i jeszcze to odniesienie w klipie do mojego awatara... :wub:, kocham ich)

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie spokojnie z połowę na Eleven. Te z dołem tabeli we Włoszech trudno było złapać gdziekolwiek do oglądania nawet w przypadku lepszych ekip od Genoi, ale czasem też są streamy. Także jak ktoś chce mi pisać ściemy na temat jego wszechstronności i gry tyłem do bramki (0,8 kluczowego podania na mecz :kekeke: ) to nie ten adres.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

A tak w ogóle... to z początkeim roku Carpenter Brut na swoim kanale opublikował już bodaj wszystkie wizualizacje z koncertów :) , polecam.

 

https://www.youtube.com/user/carpenterbrut/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=0

 

Moją ulubioną YT upierdolił i musieli przygotować wersję ocenzurowaną, oryginalna poszła na vimeo ;) (NSFW)

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

 

A przycementowali moją miłość publikująć nowy materiał do "End Titles", gdzie zamieścili spis wszystkich filmów, które wykorzystali w klpach :wub: . Udało mi się odnaleźć jakieś 70% filmów, teraz już nie będzie problemu z resztą :)  (no i jeszcze to odniesienie w klipie do mojego awatara... :wub:, kocham ich)

 

 

 

Coś się konstrukcja posta pojebała i drugą część schowało do spoilera :roll: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...