Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Ja bym proponował zrobić "prepack" w domu i spróbować ;)

 

Moja się na tydzień zmieściła w podręcznym, tylko kilka szmatek wrzuciła do mojego, tylko my lecieliśmy w lato, więc odpadało "muszę wziąć drugą kurtkę, bo ta nie będzie pasowała do spódnicy w kratę".

Zależy jaki podręczny. Obecnie w Ryanair podręczny oznacza bagaż, który musi zmieścić się pod siedzeniem, czyli max. plecak, ewentualnie mierzyłem, że takie torby sportowe też się mieszą rozmiarowo. Ale nie zmienia to faktu, że kobita powinna dać radę na 3 dni się zapakować w coś takiego :> Każ jej nie wydziwiać.

 

Moi teściowie polecieli do Azji na 3 tygodnie tylko z podręcznym ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Reaper napisał:

Zależy jaki podręczny. Obecnie w Ryanair podręczny oznacza bagaż, który musi zmieścić się pod siedzeniem, czyli max. plecak, ewentualnie mierzyłem, że takie torby sportowe też się mieszą rozmiarowo. Ale nie zmienia to faktu, że kobita powinna dać radę na 3 dni się zapakować w coś takiego :> Każ jej nie wydziwiać.

 

Moi teściowie polecieli do Azji na 3 tygodnie tylko z podręcznym ;) 

Też zupełnie nie kumam, jak może nie starczyć podręczny bagaż na podróże turystyczne. Służbowo to wiadomo co innego, bo trzeba czasem upchnąć garniak czy dodatkowe buty itd., ale tak?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kuab napisał:

Też zupełnie nie kumam, jak może nie starczyć podręczny bagaż na podróże turystyczne. Służbowo to wiadomo co innego, bo trzeba czasem upchnąć garniak czy dodatkowe buty itd., ale tak?

Pamiętajmy o tym, że mówimy o kobietach ;) Jak sobie uprze w głowie, że bez suszarki/prostownicy/turbolokówki to ona nigdzie się nie rusza (miałem takie sytuacje podróżując z koleżankami żony, ona akurat potrafi się zapakować w podręczny), to już problem, bo to pół takiego bagażu. Dorzuć do tego jakąś kosmetyczkę z makijażem + drugą normalną i już prawie nie ma miejsca na nic.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Vami napisał:

Dobra. Kupiłem ten lot z Berlina. Będzie hardkor, bo powrót o 6 rano z Barcelony, więc nocnym na lotnisko bez snu po imprezie, o 15 przyjazd do Poznania i o 16 do pracy :D

 

Jakby co taksówka z centrum na lotnisko powinna wyjść około 20-25 euro ;). Z centrum masz też aerobusy, one zaczynają kursować o 5 rano, w jedną stronę kosztuje coś koło 5 euro. Jako że nie ma ruchu, to na miejscu będą około 5:15/5:20. Pewnie będziesz miał tylko bagaż podręczny, to powinieneś wyrobić się czasowo (no chyba że lot masz punkt o 6 ;)).

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Reaper napisał:

Pamiętajmy o tym, że mówimy o kobietach ;) Jak sobie uprze w głowie, że bez suszarki/prostownicy/turbolokówki to ona nigdzie się nie rusza (miałem takie sytuacje podróżując z koleżankami żony, ona akurat potrafi się zapakować w podręczny), to już problem, bo to pół takiego bagażu. Dorzuć do tego jakąś kosmetyczkę z makijażem + drugą normalną i już prawie nie ma miejsca na nic.

No już słyszałem argument, że mydła/żelu i pasty do podręcznego nie weźmiesz.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, jmk napisał:

No ja w środę lecę na ten finał, nie wyobrażam sobie wpakować się w plecak :P

 

 

Lol? Trzy noce? To trzy pary gaci, skarpetek i tshirty, szczoteczka i dezodorant, co wiecej potrzeba? :-k jestescie w hotelu, to zel i pasta pewnie w pokoju beda, a jak nie to male podrozne opakowania kupisz w rossmanie po kilka zlotych.

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Hidalgoo said:

zastanawiałem się co nominować do cytatu roku, więc wbiłem w najwyżej plusowaną zawartość w ostatnim roku, a tam same jakieś "będę ojcem", "oficjalnie żonaty" :roll:

 

No dokładnie o tym pisałem w fristajlowym :P ludzie jakieś głupoty lajkują :P 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...