Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, schizzm napisał:

Przy okazji, ludzie od koszykówki, czy Billa simmonsa księgę koszykówki warto czytać po polsku? 

 

Jeżeli angielski nie sprawia Ci problemów to bierz się za tę wersję. Polską jedynie przejrzałem, więc nie będę się wypowiadał na temat tłumaczenia, ale oryginał mi podszedł bardzo. Także mogę polecić :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Feanor napisał:

Spóźniłem się na dyskusję o książkach ale i tak dodam, że ściana będąca jedną wielką szafą biblioteczną jest dla mnie synonimem skończonego piękna <3 choćby z tego względu jednak analog u mnie przeważa. 

Marian popiera

0252ab1627d31404b1f5eeb2e9c4c4b6,780,0,0

 

39 minut temu, schizzm napisał:

@FeanorMamy tak samo :)

 

Moja biblioteka liczy już dobre ponad 1000 pozycji, niestety prawie wszystko się kisi u teściów w kartonach, bo nie mam warunków (i chyba nie chce), żeby to sprowadzić 

 

Ale ebooki też czytam ;)

 

Przy okazji, ludzie od koszykówki, czy Billa simmonsa księgę koszykówki warto czytać po polsku? 

Ja po angielsku tak naprawdę zdążyłem przeczytać z 30 stron, bo okazało się, że wychodzi po polsku i dałem sobie spokój. Inna sprawa, że moje czytanie to było dosłownie czytanie ze słownikiem.

 

Natomiast jak chcesz zobaczyć jak wygląda w wersji polskiej to tutaj jest spory fragment. https://www.labotiga.pl/media/

Mnie po się czyta bardzo dobrze po polsku.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, schizzm said:

 

Przy okazji, ludzie od koszykówki, czy Billa simmonsa księgę koszykówki warto czytać po polsku?

 

A miałeś wcześniej doświadczenia z Simmonsem? Dla mnie jego sposób pisania jest genialny i nie wyobrażam sobie czytania jego tekstów po polsku. Jak dajesz radę z angielskim to bierz i nawet się nie zastanawiaj. Jak będziesz czytał po polsku na pewno stracisz tą "magię" Simmonsa, ale zyskasz sporo wiedzy na temat historii koszykówki, a do tego on bardzo ciekawie podchodzi do pewnych tematów. Broń boże nie posądzaj go tylko o obiektywizmy, czy nie bierz go za wyrocznię, bo chłop umie na przestrzeni kilku miesięcy zmienić zdanie 5 razy i potem sam się z siebie śmiać w podcascie ;)

 

Kurde aż przeczytałbym "The Book Of Basketball" jeszcze raz, ale.. tyle jest dobrych rzeczy o koszu do przeczytania, a tak mało czasu :( Akurat jestem w połowie "When the game was ours" :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krzysfiol napisał:

Dobra, kupiłem FM’a nowego. Mam 5 godzin do rozpoczęcia rozgrywki i zastanawiam się, kim zacząć :-k 

Chciałbym kogoś dobrego, ale nie Real, żeby nauczyć się gry... 

 

Anglia - Arsenal

Niemcy - Dortmund

Polska - Lechia

Francja - Lyon

Hiszpania - Valencia

Włochy - Milan

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...