Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reaper napisał:

Bleeee, trochę mi zjebał nastrój mój szef, dałem mu prywatny telefon (nie mam służbowego), bo będzie mi oddawał kilka niemowlęcych gratów, a ten dzisiaj mi postanowił napisać na Whatsappie (przepraszając na początku), czy pamiętam o tym, że w poniedziałek mam to i to :roll: Jakby mi to miało coś zmienić, bo przecież do poniedziałku rano nie ruszam roboty. On ogólnie jest spoko i nie spodziewałem się tego, ale jednak trochę służbista :/ 

Postanowil sprawdzic, czy jestes nowoczesnym pracownikiem ;)

Odnośnik do komentarza

Stary, a nie masz wrażenia, że szukasz dziury w całym? Twój szef przypomniał Ci, ówcześnie przepraszając, że Ci zawraca gitarę, co masz ważnego w poniedziałek na tapecie... Jak dla mnie akurat w miarę spoko akcja, zwłaszcza, że Cię nie ma w biurze już trochę i wie, że nie sprawdzasz maili w międzyczasie :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, T-m napisał:

Stary, a nie masz wrażenia, że szukasz dziury w całym? Twój szef przypomniał Ci, ówcześnie przepraszając, że Ci zawraca gitarę, co masz ważnego w poniedziałek na tapecie... Jak dla mnie akurat w miarę spoko akcja, zwłaszcza, że Cię nie ma w biurze już trochę i wie, że nie sprawdzasz maili w międzyczasie :) 

Specjalnie się odciąłem od roboty, żeby o niej nie myśleć. Taka przypominajka mnie wytrąciła z równowagi i wywarła w jakiś sposób presję na mnie (no bo po co mi o tym przypomina? myśli, że będę się przygotowywał do tych spraw na urlopie?). Nie wspominając o nadużyciu zaufania, bo dałem mu mój prywatny kontakt tylko dlatego, że chce mi coś prywatnie przekazać, a on wykorzystał to do celów firmowych, na dodatek kiedy jestem na urlopie.

 

Nie szukam dziury w całym, tylko mówię o tym jaka była moja reakcja na to - zamiast myśleć o tym, czy synowi nie trzeba pieluchy zmienić itp, to zacząłem rozkminiać sprawy firmowe, o których nie myślałem od połowy grudnia. 

Teraz, kuab napisał:

A tam gadacie, ja lubię sobie w weekend sprawdzić maila i być w pogotowiu, bo co jak coś się stanie???? :) To sama przyjemność :) 

:)

:):) 

Jak zawsze nietrafiony troll, więc nawet nie będę wchodził w polemikę ;) 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Reaper napisał:

Bo w weekend to mój wybór, a tu zostało mi to narzucone?

 

Reap, a nie kleisz, że pokazując szefom, że pracujesz poza wyznaczonymi ramami czasowymi (pn-pt) możesz im dać do zrozumienia, że pracujesz też podczas urlopu? :-k 

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, T-m napisał:

 

Reap, a nie kleisz, że pokazując szefom, że pracujesz poza wyznaczonymi ramami czasowymi (pn-pt) możesz im dać do zrozumienia, że pracujesz też podczas urlopu? :-k 

Nope, bo ja nie "pracuję" w weekendy, co najwyżej sobie sprawdzę maila czy zerknę na jakieś wyniki, statystyki itp. 

 

Czuję się niezrozumiany w Maryni, więc może już EOT :P Po prostu wytrąciło mnie to z równowagi.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Feanor napisał:

 

Powiedz to tej dziewczynce w twarz, hejterze. 

 

#szachmat :rotfl: 

 

4 minuty temu, Reaper napisał:

Tak to bywa na gorszych skórkach ;) 

 

#rasista

 

4 minuty temu, Counter napisał:

Zmień skórkę na jasną i poczuj się wolnym człowiekiem.

 

#rasistakopista

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...