Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

poszedłem do łóżka o 2:30, usnąłem jakoś 3:58, wstałem 7:50... hmmm, poprzestawiały mi się kompletnie godziny życia, no i normalnie byłbym z tym okej, ale jednak dzisiaj trzeba było się zerwać do pracy :/

 

dzień dobry się z Państwem!

Odnośnik do komentarza
Oglądaliście już interaktywne Czarne lustro?

Na razie przeszedłem 3 pierwsze wybory (z czego ostatni był zły i przeniosłem się ponownie do tego decydującego wyboru). Robi wrażenie, ale zostawiam to sobie na później ponieważ nie oglądałem w ogóle Black Mirror i chciałbym zapoznać się z serią od początku.
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, wojt3k napisał:


Na razie przeszedłem 3 pierwsze wybory (z czego ostatni był zły i przeniosłem się ponownie do tego decydującego wyboru). Robi wrażenie, ale zostawiam to sobie na później ponieważ nie oglądałem w ogóle Black Mirror i chciałbym zapoznać się z serią od początku.

 

Jak skończysz to możemy pogadać ;)

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, T-m napisał:

Pulek, ja chyba coś mam do MMarktu, ale do końca stycznia. Zobaczę w domu i Ci poem ;) 

ooo ale byłoby doskonale :))) potrafisz mniej-więcej określić o której to było godzinie? bo jadę dzisiaj po telefon dla żony i taka zniżka zawsze byłaby mile widziana:)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pulek napisał:

ooo ale byłoby doskonale :))) potrafisz mniej-więcej określić o której to było godzinie? bo jadę dzisiaj po telefon dla żony i taka zniżka zawsze byłaby mile widziana:)

 

W okolicach 17:00-17:30?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

A piłkarsko to już nieistotne? ;) 

 

Raczej nie, chociaż wiadomo, że sukces piłkarski generuje kibiców, którzy potencjalnie mogą być kibolami/hoolsami ;)

Ale masz przykład np. Bielska, gdzie sukcesy Podbeskidzia nie odwróciły sytuacji i rządzi BKS.

 

1 minutę temu, me_who napisał:

Cebulorz i Paprykarze, ciekawych czasów dożyłem :-k 

 

Gastronomiczna koalicja ;)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...