Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety klątwa zwierzołactwa zniszczyła moją fortecę :(

 

Czas na następne podejście - tym razem w embarku zaraz przy starcie znalazłem mnóstwo magnetytu i soli kamiennej. Oczywiście brak topnika, może coś dowiozą z Mountainhomes ale na razie trzeba się zadowolić żelaznym sprzętem. Jako że dużo soli kamiennej, to będziemy z niej budować całą imprezownię i nazwiemy ją Salty as Fuck :)

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
nie jest tak źle chyba  
 
jeszcze żyjesz :iksde: 

Żyję ponieważ jeżdżę Seatem 206 jest żony. Ruszamy wczoraj do teściów na święta i silnik nagle zgaśli nie odpali. Więc szybkie holowanko, wieczorem wypychanie na parking gdzie może stać bez opłat. Dziś laweta do mechanika. To będzie druga wizyta, a mamy go od 3 grudnia
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, dziki_ryj_ napisał:

wiedziałem że w pracy będzie masakra, miało być skromne 0.7 ze szwagrem a skończyliśmy na 0,7 i dwa x0.5 bo dołączył sąsiad :( jeszcze godzina tej nierównej walki i do domu

Kiedyś wpadł do mnie kolega w niedzielę z wódeczką i mówię mu, że nie musiał przynosić, bo mam 0,7 w zamrażarce. A on na to, że specjalnie przyniósł 0,5, żeby tylko tyle wypić, bo jutro do pracy. No i wyszło 0,5 + 0,7 :roll: Byłem kompletnym zombie w robocie, błędy młodości.

Odnośnik do komentarza

Nuklearna moc w RimWorld to przegięcie. Wydajność w 40% paliwa wystarczyłaby do zasilenia 150% zapotrzebowania mojej kolonii. Nic tylko czekać aż z mojej kolonii zrobi się Czarnobyl. Oj jak brakuje mi osi Z z DF. Zakopałbym to parędziesiąt metrów pod ziemią i żył spokojniej

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ingenting napisał:

Od 20 minut próbuję sklecić odpowiedź na pytania w wiadomym temacie, ale formatowanie na tym forum mnie dobija. Kiedyś była taka opcja, że pisać posty w BBcode czy jak to się tam nazywa.

Jakie problemy z formatowaniem? :D Moim zdaniem wszystko działa dosko

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...