Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Hajd napisał:

W sklepie pod moim blokiem, Wyspowa 8.

 

Dobrze kojarzę, że mieszkasz na Żoliborzu? Jeśli tak, to zajrzyj do sklepu Piwomaniak na rogu Anielewicza i Jana Pawła 2 papieża Polaka. Na bank powinni mieć.

Tak, tam zawsze są 2-3 piwka od Golema

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Wziąłem dzisiaj prace z domu, bo czekałem na kuriera. O 18 się dowiedziałem, że próbował się skontaktować :rotfl: Niestety wszystkie próby spaliły, więc mam się kontaktować z infolinią co dalej z moją paczką :roll: 

15 godzin temu, klinsmann napisał:

 

każda sieć gdzieś będzie "ssać jaja" jak to określiłeś, mamy jako Polska najtańsze usługi mobilne w europie, myślisz, że nie ma to wpływu na pokrycie zasięgiem, w szczególności indoor?

 

Noooo wiem. Ale mam dual SIM z dwoma numerami Play i Orange. I Orange we Wrocławiu spisuje się o wiele gorzej niż Play. 

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony smutek, bo znowu zaktualizowali filtry w pracy tak, że League Pass się nie odpala i nawet skrótu na przerwie nie obejrzę, z drugiej i tak ostatnio te skróty przegrywały z przyjaciółmi na Netflixie czy szybką prasówką z Google News, bo samo LP ma problem z zapamiętaniem gdzie się skończyło oglądać skrót i potem musiałem szukać momentu przerwania.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Moja spółdzielnia jest niereformowalna. Latem zrobili niezapowiedziany remont balkonów, gdzie ekipa mi zdewastowała wszystko co było na nim, a dzisiaj sie obudziłem z panami fachowcami za oknem. Se wjechali na podnośniku i coś sprawdzali. Oczywiście bez uprzedzenia, żeby zasłonić okna czy coś. Nic. Wjebali sie na bezczelna i se dłubali ponad kwadrans zerkając mi co chwila do sypialni :roll: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...