Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zacząłem chyba w piątek w "Football Tactics & Glory" (czy jakoś tak) i jestem oczarowany. To coś jak Football Manager, oczywiście nieco mniej złożony, ale są ulubione zagrania (chyba najważniejsza rzecz) i newgeni, trenerzy, transfery, scouting i rozbudowa klubowej infrastruktury, kontrakty i cała reszta, nawet stałe fragmenty ustawiamy. A mecze rozgrywamy osobiście, tyle że w systemie turowym. Zaczynamy w najniższej lidze, nawet jesli wybierzemy np. Warszawę FC albo West London FC :) więc logiczniej jest stworzyć swój własny klub, i próbować doprowadzić go na szczyt. Nie wiem, czy są jakieś puchary kontynentalne, na razie czekam żeby zagrać drugi sezon i spaść po awansie w pierwszym...

Na Steam jest bezpłatne demo, pełna wersja niestety kosztuje sporo, chyba 60-70 złotych, teraz promocja jest, ale aż 15% więc zaryzykowałem i kupiłem za połowę tej ceny z G2A. No i jeśli kogoś mierzi brak licencji to warsztat steam ma chyba komplet lig.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Misiek said:

Zacząłem pogrywać w kolejne battle royale - Ring of Elysium. Kurde nawet fajne i ładne :-k 

z darmowych BR IMHO najlepsza, ale nie grałem ;)

3 hours ago, Misiek said:

Zacząłem pogrywać w kolejne battle royale - Ring of Elysium. Kurde nawet fajne i ładne :-k 

z darmowych BR IMHO najlepsza, ale nie grałem ;)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Final Table na Netflixie, całkiem spoko, przydałyby się jakieś mniej oczywiste kuchnie narodowe w przyszłym sezonie. Chociaż wydawało mi się, że (spoiler finałowego odcinka)

Spoiler

ten łysy Australijczyk wygra, bo niby tak się zachwycali jego daniem, a i tak wygrał Amerykanin, który poszedł na łatwiznę :keke: 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kuab napisał:

Skończyłem Final Table na Netflixie, całkiem spoko, przydałyby się jakieś mniej oczywiste kuchnie narodowe w przyszłym sezonie. Chociaż wydawało mi się, że (spoiler finałowego odcinka)

  Ukryj zawartość

ten łysy Australijczyk wygra, bo niby tak się zachwycali jego daniem, a i tak wygrał Amerykanin, który poszedł na łatwiznę :keke: 

 

Pełna zgoda co do spoilera :) Ale fajnie się to oglądało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...