Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Perez napisał:

 

No powiem Ci, że mój organizm nie przyjął do wiadomości "to dzisiaj robimy dzień luzu na paluszki, czipsy, pizzę" i dość jednoznacznie określił, gdzie ma takie żarcie i co z nim zrobi :D. 

 

Ja dzisiaj mam dzień luzu i chociażby nawet tak gadał to mu nie uwierzę :kekeke: 

8 minut temu, krzysfiol napisał:

 

149 zł czyli z 10% wartości konsoli? Szanuje

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Widzę się nie znam na grach. GoW wygrał z RDR2 na Game Awards :-k 

 

A byl temat nawet wczoraj na spotkaniu redakcyjnym. Np. byly naczelny PSX Extreme tez stawia GoW wyzej, tlumaczac to tym, ze np. walka Leviatanem jest czyms nowym, swiezym, game changerem, a RDR mega, super, ale finalnie nie ma niczego nowego, po prostu dopracowane znane patenty.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Perez napisał:

 

A byl temat nawet wczoraj na spotkaniu redakcyjnym. Np. byly naczelny PSX Extreme tez stawia GoW wyzej, tlumaczac to tym, ze np. walka Leviatanem jest czyms nowym, swiezym, game changerem, a RDR mega, super, ale finalnie nie ma niczego nowego, po prostu dopracowane znane patenty.

Ja rozumiem, że można tak wybrać, ale u mnie GoW nie pyknął tak do końca. Znudziłem się po 2/3 na tyle, że grę odstawiłem na półkę i nie skończyłem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...