Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Brudinho napisał:

No generalnie biorąc pod uwagę, że firma zabrała 24 koła (netto) za rok :keke:  Na stronie byli raz (logi), jak twierdzili żeby zainstalować swoje oprogramowanie. Nie poprawili żadnych tagów, optymalizacji itp. itd. W analitycs nie ma żadnej konwersacji, celów, filtrów :D Dodatkowo z wysłanych działań dostałem informacje o załozonych kontach na różnych portalach typu: wykop z nazwą użytkownika= nazwadomeny +tagowanie w opisie. 

No niestety, ludzie nie ogarniają tematu, a takie gównofirmy to wykorzystują, 2k netto miesięcznie to przyjemna sumka, znajdź sobie 3-4 takich jeleni i już masz ustawiony przychód na cały rok, a wkład pracy to max. 10h tygodniowo :roll: 

Odnośnik do komentarza

Ja się trochę pochwalę, bo dzisiaj na odprawie w pracy zarzuciłem temat, który urodził mi się po przemyśleniach na temat "jak sprawić, żeby więcej klientów zamawiało usługi u przedstawiciela, a nie uciekało na infolinię lub do biura". Stwierdziłem, że nie ma co znowu kusić najlepszymi ofertami, rabatami, gratisami itd. a zamiast tego uderzyć w altruistyczne tony - coś czego nie robi u nas żaden dział sprzedaży. Wymyśliłem, że za każdą podpisaną przez nas umowę przekażemy 4 zł na konto PAH, czyli ufundujemy jeden posiłek dla dziecka w ramach Pajacyka :)

 

Teraz tylko muszę się z nimi skontaktować i sprawić, żeby była to informacja która dociera do klientów i te nasze wpłaty są w pełni transparentne. Mam nadzieję, że mi się to uda i nie będzie po drodze żadnych przeszkód. Nie wiem też czy z prawnego punktu widzenia jest to takie proste, jakby się wydawało, ale dopóki nie spróbuję to się nie przekonam.

 

Czuję dobrze człowiek.

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

A nie było dyskusji "A dlaczego PAH?", "A może Caritas?", "A może Owsiak?", "Ja na tego złodzieja nie dam!", "A na złodziei z Caritasu chciałeś dać" itd ;)

No właśnie Caritas i WOŚP od razu skasowałem ze swoich planów, żeby nie wywołać kontrowersji. PAH jest chyba najbardziej neutralna.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, lad napisał:

No właśnie Caritas i WOŚP od razu skasowałem ze swoich planów, żeby nie wywołać kontrowersji. PAH jest chyba najbardziej neutralna.

Ochojska chodziła na marsze KOD więc sam wiesz :keke: Musisz wprowadzić rejonizacje. W nowym budownictwie WOŚP, pod kościołem Caritas. A w starych blokach pół na pół :D

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

Sam nie wiem, już myślałem, że Obisidian ogarnia RPG będący miksem Borderlands, Fallout i KOTOR-a, a to dość mocno na akcyjniak wygląda :(    

Nie mam nic przeciwko akcyjnej rozgrywce jeśli tylko fabuła będzie odpowiednio ciekawa. Nadal czekam na coś, co mnie porwie jak Mass Effect :-k

Odnośnik do komentarza

Chyba moje odkrycie tegoroczne jeśli chodzi o polską (a może nie tylko?) muzykę. Przy słuchaniu całej płyty trochę nudzi się ten wokal, ale jak na jakiejś playliście mi wpada ten kawałek i zaczyna się ten głos, to nie mogę uwierzyć, że to polska produkcja.

 

Lepszy kawałek to "Perfect Moment", ale nie ma oficjalnego audio na YT :-k 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...