Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, szramek napisał:

Ja z kolei szukam innego eksperta. Czy ktoś z szanownej forumowej braci zna się na teleskopach? Mam nową zajawke i plan na zakup urządzenia żeby popatrzeć sobie czasem w gwiazdy. Zna się ktoś na tym? 

Ja kiedyś dostałem na urodziny, ale ni chuja nie potrafiłem tego obsługiwać tak, żeby cokolwiek zobaczyć. Piznąłem w kąt i pogubiłem wiele części :( :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mam revoluta fizyczna kartę. Wplacam tam teraz kasę - złotówki że swojego konta i jak kupie coś w Anglii to zje mi złotówki po kursie funta? Jakie waluty są dostępne? Coś trzeba konfigurować o czymś pamiętać?

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, jmk napisał:

Mam revoluta fizyczna kartę. Wplacam tam teraz kasę - złotówki że swojego konta i jak kupie coś w Anglii to zje mi złotówki po kursie funta? Jakie waluty są dostępne? Coś trzeba konfigurować o czymś pamiętać?

Jak kupisz za walutę X to Ci przeliczy ze złotówek na walutę X po kursie „na żywo”. Jak masz na koncie kilka walut, to płacąc kartą za granica czytniki zazwyczaj pytają się jaka walutę pobrać. Dostępne waluty są wymienione w aplikacji ale można płacić w sklepach czy necie chyba każda waluta jaka się handluje. Np. nie ma chorwackiej kuny na liście ale możesz nią płacić bez obawień. Dostępne bezpośrednio waluty są potrzebne tylko w przypadku jakbyś chciał komuś wpłacić te pieniądze z Revoluta na Revoluta. Np. jak oddawałem Reaperowi za bilet autobusowy to musiałem najpierw wymienić złotówki na funty, nie dało się tego zrobić jak przy zwykłym zakupie czy płatności kartą.

Co do karty to można skonfigurować czy chcesz mieć płatności zbliżeniowe. Warto pamiętać, ze to nie jest karta debetowa ;) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ja w revolucie zacząłem korzystać z vaulta. Karta działa wszędzie, więc płace nią wszędzie i przy okazji te końcówki odkładają mi się, na jeszcze nie wiem co. W sumie w dwa miesiące tak zostawiłem sobie 50 zł. Niby niewiele, ale normalnie dawno by to gdzieś zostało przepite

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, z0nk napisał:

Ja w revolucie zacząłem korzystać z vaulta. Karta działa wszędzie, więc płace nią wszędzie i przy okazji te końcówki odkładają mi się, na jeszcze nie wiem co. W sumie w dwa miesiące tak zostawiłem sobie 50 zł. Niby niewiele, ale normalnie dawno by to gdzieś zostało przepite

oh jak ja chciałbym coś takiego w mojej podstawowej karcie w Santander :-k 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, wojt3k napisał:

O, zlot CMF na Malcie. Nie szukacie skarbnika? emoji6.png

 

Ty Wojtuś, nie po to pchamy Cię do MT żebyś się tu na jakieś drobne połaszczył ;-) 

 

6 godzin temu, szramek napisał:

Ja z kolei szukam innego eksperta. Czy ktoś z szanownej forumowej braci zna się na teleskopach? Mam nową zajawke i plan na zakup urządzenia żeby popatrzeć sobie czasem w gwiazdy. Zna się ktoś na tym? 

 

brejdak jest mocno ogarnięty, mogę podpytać albo podać kontakt 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, klinsmann napisał:

 

Ty Wojtuś, nie po to pchamy Cię do MT żebyś się tu na jakieś drobne połaszczył ;-) 

 

Dziękuję za nominację, ale nie nadaję się na moda. Jedyny pozytyw tej funkcji to dostęp do tematu dla władzy - zawsze to szansa na rozdanie kilku plusów więcej ?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...