Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minutes ago, Brudinho said:

 

 

https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1959/46-biuletyn-rozgrywki-mistrzow-grudzien-2018

 

 

"1. Karol Cłapa ("Ceyvol"), redaktor naczelny FMRevolution, nie będzie brany pod uwagę jako członek jury. Powód - mimo wyciągniętej przeze mnie ręki na zgodę, mimo puszczenia w niepamięć wszystkich świństw, których dopuścił się w latach 2015-17, mimo listu, który mu wysłałem 20 listopada - nie uznał za stosowne odpisać. Upewniłem się jeszcze, czy ten list do niego dotarł, wysyłając wiadomość na fb, która została przez niego wyświetlona. Bez odpowiedzi. Pomijając już fakt, że nie odpisywanie na listy jest przejawem zwykłego chamstwa, to ten człowiek jest ode mnie 15 lat młodszy! Zwykła kindersztubapowinna wystarczyć, by wiedział jak się zachować. Ale on - niestety - nie wie i nigdy nie wiedział... Tak ciężko mu przyznać się do błędów i napisać "przepraszam"... Szczerze - żałuję, że wyciągnąłem do niego rękę, wybaczyłem i muszę przyznać rację wszystkim, którzy od początku byli przeciwni jego ewentualnemu członkostwu w jury."

 

 

 

 

 

:rotfl:

 

Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Cytat
Hej Arkadiusz,
It’s the final countdown. Ta-ra-ra-ra. Ta-ra-ra-ta-ta. ?

A tak zupełnie serio, odkąd ostatnio pisaliśmy, dziesiątki tysięcy osób skorzystały z okazji i zamówiły swoją pierwszą darmową kartę. Bo czemu nie skorzystać?

Masz już od pewnego czasu aplikację Revolut ale nie masz fizycznej karty. Wiele firm pogodziłoby się z tym faktem bez wnikania w przyczyny, ale my jesteśmy bardziej uparci :)

Także tego, zamówiona. Prawdę mówiąc bardziej dla pudełeczka niż samej karty ;)

 

Z ciekawości - to idzie zwykłą pocztą czy kurierem?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hidalgoo napisał:

o kurwa, idę po popkorn, to może być dobry weekend na forumie

Przecież to się skończy jutro lakonicznym "nic nie było. Wróciłem do domu i słuchałem gotycko-anarchistycznego industrial metalu z głębokim przekazem".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hidalgoo napisał:

uważam że powinniśmy trzymać kciuki za naszego forumowego kolegę

Oczywiscie ze tak. Tyle ze jezeli on idzie na spotkanie z mysla "ide zaruchac" to mu raczej nie wroze sukcesu. Chyba ze tu czegos nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

Oczywiscie ze tak. Tyle ze jezeli on idzie na spotkanie z mysla "ide zaruchac" to mu raczej nie wroze sukcesu. Chyba ze tu czegos nie wiemy.

well, jeśli faktycznie i dziewczyna nie ma świadomości jego intencji, no to może być dla niej ciekawy wieczór xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak na zachodzie, ale w Polsce taką nigdy nie była.

Nie wiem czy nie znalazłem exploita w FMie :-k AI często mi się nie zgadza na pokrycie pensji zawodnika przy wypożyczeniu, ale często zgadza się na opłatę miesięczną. I zamiast 100% pokrycia pensji, która w wypadku danego piłkarza wynosi 14,5k/tydzień to dają mi opłatę 100k miesięcznie niezależnie od tego czy gra czy nie :keke:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...