Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, mam możliwość kupna w okazyjnej, śmiesznej cenie xboxa z dwoma padami i zestawem paru gier, no i się zastanawiam się czy brać, czy jednak poczekać i dopłacić do ps4 pro. Bo w zasadzie do większości gier mnie interesujących będę miał dostęp z Xboxa, ale boli mnie brak Spidermana, Uncharted i The Last of Us. :-k 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Reaper napisał:

Hej, Mahdi się pyta, czy ktoś z CMF chciałby brać udział jako juror w jego nowym konkursie. Pamiętam, że @schizzm się zgłaszał na ochotnika, może ktoś jeszcze? Nie mam zbyt wielu szczegółów jeszcze.

 

Widziałem gównoburze o list = wiadomość na fb :rotfl: 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Keith Flint napisał:

czesc, dzisiaj ide na randke z Tindera xD mam nadzieje, ze to sie skonczy w wiadomy sposób.

 

No wiadomka, że wreszcie będziesz mógł recytować tinderce Goethego mrucząc Manowara a potem się rozejdziecie do domu na kolację  :keke:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Rozwiniesz? Lubię gównoburze :P

 

 

https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1959/46-biuletyn-rozgrywki-mistrzow-grudzien-2018

 

 

"1. Karol Cłapa ("Ceyvol"), redaktor naczelny FMRevolution, nie będzie brany pod uwagę jako członek jury. Powód - mimo wyciągniętej przeze mnie ręki na zgodę, mimo puszczenia w niepamięć wszystkich świństw, których dopuścił się w latach 2015-17, mimo listu, który mu wysłałem 20 listopada - nie uznał za stosowne odpisać. Upewniłem się jeszcze, czy ten list do niego dotarł, wysyłając wiadomość na fb, która została przez niego wyświetlona. Bez odpowiedzi. Pomijając już fakt, że nie odpisywanie na listy jest przejawem zwykłego chamstwa, to ten człowiek jest ode mnie 15 lat młodszy! Zwykła kindersztubapowinna wystarczyć, by wiedział jak się zachować. Ale on - niestety - nie wie i nigdy nie wiedział... Tak ciężko mu przyznać się do błędów i napisać "przepraszam"... Szczerze - żałuję, że wyciągnąłem do niego rękę, wybaczyłem i muszę przyznać rację wszystkim, którzy od początku byli przeciwni jego ewentualnemu członkostwu w jury."

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

2. Kwestia innych członków jury. Podczas głosowania proszę być na 100% pewnym, że proponuję Mateusza Chrzanowskiego („Chrzano“), moderatora największej polskiej grupy facebookowej (Football Manager - Polska Scena, ponad 7 000 członków) i właściciela bardzo popularnego kanału youtube (ponad 8 000 subskrynentów). Abstrahując od tego, że jest pasjonatem i podoba mi się to, co robi - okazał się człowiekiem konkretnym i porozumieliśmy się bardzo szybko. Ważne: potrafi okazać szacunek i na listy odpisuje tego samego dnia, w którym je otrzymuje.

 

O kurwa, 8k subów to bardzo popularny xD ?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...