Skocz do zawartości

Marynia zauważa, że 549 to niesamowicie szalona liczba, ponieważ 5+4=9 i 9-4=5. Niezwykle łatwo to oszacować.


krzysfiol

Który MATEMATYCZNY ŻART uważasz za najśmieszniejszy?  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, me_who napisał:

Ty może tak, ale Twój organizm sie zamelduje o 6 rano ;) 

bardzo kiepsko zniosłem przylot do Stanów, a wszyscy straszo, że powrót do Polski będzie jeszcze gorszy :-k chyba jedyne rozwiązanie to kimanie w samolocie a później po powrocie do domu :-k 

Odnośnik do komentarza

Wniosek z pobytu w Warszawie (ostatnio byłem tutaj w 2015, ale tylko na kilka godzin) - strasznie dużo tutaj się buduje. Nocleg mialem na Złotej, szkolenie na Chłodnej i po drodze co i rusz jakaś budowa, duża inwestycja. Widoki podobne jak w animacji „Up” - samotne stare budynki otoczone nowoczesnymi biurowcami. Na prowincji tego nie mamy

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, jmk napisał:

Jeee Szczecin Kraków samolotem. Dodatkowa motywacja, żeby zwiedzić Oświęcim, bo fura czy pociągiem to trochę ciężko ;)

 

Muzeum? Jeśli tak, to raczej nie planuj sobie niczego wielkiego po tej wizycie. Raczej dołujące dośwadczenie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z Amazonem? Wczoraj kupiłem powerbank i ciagle w statusie zamówienia mam, ze „jak będzie dostępny to wyślą maila. Może tak być jeśli przedmiotu nie ma w magazynie albo zamówienie przedpremierowe”.

A jak wejdę na kartę produktu to jest 15 sztuk w magazynie, dostępność od 28.02.2018. Hajsy z karty tez już sobie wzięli.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

Nie jest to takie straszne jak się wydaje, ja leciałem prawie 11 godzin i chociaż na drugi dzień byłem lekko kołowaty, to bardziej z niewyspania niż jetlagu

Ja jak leciałem do Wietnamu to miałem jetlaga i było dość słabe, bo człowiek chce wstać o 6 rano i iść zwiedzać i leży z szeroko otwartymi oczami o 1 w nocy, bo według organizmu jest jakaś 18 :roll: 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Fenomen napisał:

sa bilety za 1300zl z Barcelony, lot bezposredni

a w wariancie laczonym mozna za 1999zl poleciec od razu do Punta Arenas :D i poogladac pingwiny :D

Znajomy właśnie dzisiaj jest w Punta Arenas, mówił że wszystkie statki odwołane, bo kiepska pogoda i nie mógł pojechać oglądać pingwinów :keke: 


W ogóle sobie fajną trasę zrobił: Panama(PA), Lima(PE), Asuncion(PY), Resistencia(AR), Tucuman(AR), Cordoba(AR), Puerto Montt(CL), Punta Arenas(CL), Santiago(CL), Hanga Roa (W. Wielkanocna, CL), Papeete (Tahiti, PF), Wellington(NZ), Queenstown(NZ), Christchurch(NZ).  Wszystko w trochę ponad miesiąc.

 

Co do jetlagu to miałem dużo gorszy po przyjeździe do USA, przy okazji powrotu w zasadzie bez :-k 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...