Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, me_who napisał:

Primo: smutnazaba.jpg Ciekawe czy jest w ogóle zaciukanie Comyna? A jak jest to pewnie dlatego, ze to był zdrajca wszeteczny :keke:

Secundo: to ciekawe by było, bo jednak Bannockburn jakby wieńczyło początek królowania. A założyłem, że jest, bo w trailerze jest sekunda-dwie olbrzymiej szarży jazdy angielskiej na stojących Szkotów, którzy robią w ostatniej chwili jeża

Tertio: tak z ciekawości, przy odrąbanych kończynach, wyprutych flakach i setkach ofiar, zabitych koniach itp to chyba może być krwawo? :-k Czy bitwy bardziej kulturka, pogniecione pancerze, zadrapania na tarczy, a rycerzy łapiemy na okup? Może moje wyobrażenie bitew średniowiecznych też jest fałszywe, bo zawsze sobie je wyobrażałem jako bardzo krwawe.

 

Pomijając ekstrema, bitwy średniowieczne wcale nie kończyły się gigantycznymi stratami. Czasem były karykaturalnie małe. To dlatego takim szokiem były rzeźnie typu Grunwald, Courtrai czy masakry wojny stuletniej. Rycerze to już w ogóle ginęli rzadko, a straty piechoty są niestety trudne do odtworzenia. Trzeba też pamiętać, że filmowcy i malarse uwielbiają przedstawiać skłębione masy armii obu stron, a tak naprawdę również w średniowieczu beligerenci starają się walczyć w formacjach (gdy te się rozpadały, jak shiltrony pod Falkirk, armia z reguły przegrywała). 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem, trochę pomieszanie z poplątaniem. Dupa mocno Mercedesowa i taka gruba, przód z kolei w porównaniu mały :-k

 

A jak materiały? Bo ten plastik w trzymadłach na kubki wygląda obrzydliwie. Cała reszta nieźle, ładne fotele, nie podoba mi się tablet, ale ogólnie jest zazwyczaj ich przeciwnikiem poza paroma wyjątkami gdzie pasują (Volvo, Tesla).

Odnośnik do komentarza

Zacząłem sobie czytać większość o Milesie Moralesie po ograniu Spidera na PS4 i naprawdę niezła postać. Wcześniej miałem tylko zaliczony początek z Ultimate ze śmiercią Parkera i gówniane Civil War II. Nawet Bendis nie zjebał Milesa i choć postać jest mocno pisana pod nastolatków to jest sensowna. Plus nieźli graficy i fajne relacje się potworzyły, not bad :-k

Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak

Spoiler

46446908_2458895874136868_37042080306325

No kurde siedziałem w tym LC500, co jest tu tylko kawałkiem obok Land Cruisera i naprawdę dupy nie urwało. Siedzi się kurewsko nisko jak na takie auto i nie masz szans dosięgnąć tych jebanych manetek nad zegarami jak jesteś oparty. Ok, tam jest na przykład tryb jazdy, którego często nie zmieniasz, ale jednak.

 

A te plastikowe, imitujące metalowe przetłoczenia nad lampami to z daleka może jakoś wyglądają, ale jak podejdziesz do tego blisko to jest kurwa tak tandetne i plastikowe, że nie przystoi tej klasie auta, no sorry kurde. Tu to widać na filmiku, gdzieś od 10 sekundy chyba:

 

 

 

9 minut temu, ajerkoniak napisał:

Sam nie wiem, trochę pomieszanie z poplątaniem. Dupa mocno Mercedesowa i taka gruba, przód z kolei w porównaniu mały :-k

 

A jak materiały? Bo ten plastik w trzymadłach na kubki wygląda obrzydliwie. Cała reszta nieźle, ładne fotele, nie podoba mi się tablet, ale ogólnie jest zazwyczaj ich przeciwnikiem poza paroma wyjątkami gdzie pasują (Volvo, Tesla).

Plastiki to jednak najwyższej klasy nie są, ale jakiejś krzywdy nie było. Fakt, te trzymadła na kubki tragedia na maxa.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ajerkoniak napisał:

Czemu damski?

Czemu damski? Kurde to lusterko mnie zniszczyło i od razu mi się skojarzyło z malującymi się bizneswoman, bo na chuj Ci wyjmowane lusterko w aucie :-k 

 

1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

yy, a jak masz siedzieć w sportowym coupe? Przecież w większości się prawie leży :-k ?

No tak, ale kuźwa siedziałem w Mustangu, siedziałem w jakimś Astonie i nie było tak nisko jak tam, no i dla mnie failem jest, jak nie możesz oparty dosięgnąć jakichś przełączników, które niewygodnie się nawet przełącza jak nie jesteś oparty. No podoba Ci się coś takiego? Przecież to nie przypiąć ni przyłatać i wszystkie limuzyny teraz coś takiego mają. Dla mnie to nie pasuje. Dobrze, że te suvy, crossovery tego nie mają.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą ni cholery nie rozumiem takich projektów jak wznawianie Warszawy czy Syrenki czy innego reliktu. To nie Fiat, który może wyprodukować model retro i na tym zarobić. Jedynie projektanci czy inżynierzy mogą się popisać w takiej sytuacji, a tutaj no, nic ciekawego z designem, a technologia pewnie nie jest polska. Więc po co?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

Swoją drogą ni cholery nie rozumiem takich projektów jak wznawianie Warszawy czy Syrenki czy innego reliktu. To nie Fiat, który może wyprodukować model retro i na tym zarobić. Jedynie projektanci czy inżynierzy mogą się popisać w takiej sytuacji, a tutaj no, nic ciekawego z designem, a technologia pewnie nie jest polska. Więc po co?

Spoiler

Apropo Syrenki, prototypy:

 

46339841_2458896947470094_71307575667237

 

46436518_2458897077470081_75863851049859

 

1 minutę temu, krzysfiol napisał:

Obrzydliwa ta Warszawa IMHO. Przy czym uwielbiam klasyczną wersję :)

Proszę bardzo ;)

Spoiler

46436818_2458895560803566_54861581231503

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Misiek napisał:

Czemu damski? Kurde to lusterko mnie zniszczyło i od razu mi się skojarzyło z malującymi się bizneswoman, bo na chuj Ci wyjmowane lusterko w aucie :-k 

 

Pojęcia nie mam, ale jak to ma  być powodem do określenia auta to się gubię :>

 

2 minuty temu, Misiek napisał:

No tak, ale kuźwa siedziałem w Mustangu, siedziałem w jakimś Astonie i nie było tak nisko jak tam, no i dla mnie failem jest, jak nie możesz oparty dosięgnąć jakichś przełączników, które niewygodnie się nawet przełącza jak nie jesteś oparty. No podoba Ci się coś takiego? Przecież to nie przypiąć ni przyłatać i wszystkie limuzyny teraz coś takiego mają. Dla mnie to nie pasuje. Dobrze, że te suvy, crossovery tego nie mają.

 

Jeżeli to nie są rzeczy używane w trakcie jazdy to w sumie wyjebane, ale jak są to dziwne.

Ło bosz, Syrenka jest jeszcze gorsza :lol:

 

Fiat pokazał 500tką, a Ford Mustangiem jak wznawiać klasyki. Przy czym bliżej mi do szkoły włoskiej, bo 500tka to jebane arcydzieło i piękny hołd oryginałowi.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ajerkoniak napisał:

Ło bosz, Syrenka jest jeszcze gorsza :lol:

Ta wersja garbusowa, to jeszcze jak Cię mogę, chyba na żywo trochę korzystniej wygląda.

No Mustang to dla mnie sztosiwo na maxa. Ten nowy jest imo piękny :) Wiadomix, że wolę klasyka oczywiście

Spoiler

46435023_2458896107470178_50467764060595

 

46422864_2458896254136830_69528123514814

 

46440341_2458896300803492_18978952858839

 

Odnośnik do komentarza

Tzn ja nie jestem fanem nowych Mustangów, zwłaszcza wkurwia mnie środek bo jest totalnie nijaki i równie dobrze mógłby być w jakimkolwiek innym Fordzie. Plus, ma ten komiczny sygnał jak się zostawi włączone światła czy coś, dokładnie tak samo irytujący jak w Focusie :roll:

 

Aczkolwiek jako próba wznowienia modelu jest całkiem spoko pomysłem, no i sprzedaż to jakoś tam potwierdza.

Odnośnik do komentarza
No i może jeszcze 911 stara (wiecie, Hank Moody, Californication), no klasyka klasyków  

Trochę nie w temacie, ale od 2 dni pod budynek w którym siedzibę ma firma w której pracuję podjeżdża Carrera4 z tamtych lat. Boże, jakie to piękne auto. I ten warkot silnika. Nie potrafię przejść obój tego samochodu bez choćby kilkusekundowego zatrzymania się i nacieszenia oczu.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

je jebie, w Miami po godzinie 20 nie można kupić alkoholu w sklepach :roll: no więc wczoraj było rozczarowanie...

 

...a dzisiaj przezornie kupiłem sobie 12 pak Budlighta :D takie fajne malutkie puszeczki 0,2 (?)

 

pozdro z Florydy - przyjechanie tutaj było najlepszym co mnie spotkało w tym roku po ślubie :)

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Zwlekanie ze zmianą opon to nie był dobry pomysł. Tam gdzie są zapisy to trzeba czekać 10 dni, tam gdzie zapisów nie ma stoję w kolejce. Jeszcze 4 samochody przede mną

Z ciekawostek - numer domu wulkanizatora to 668. Ciekawe kto mieszka w 666?

Ogólnie jest mimo wszystko pozytywnie, bo ktoś słucha Feliz Navidad

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...