Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przy poszukiwaniach kompa pod gry przypomniała mi się pewna historia. Mojemu koledze z firmy zalał się telefon i raczej zdechł. Mieliśmy trochę czasu, więc poszliśmy do sklepu z elektroniką kupić nowy na szybko. Kupił sobie taki sam, ale ja nie o tym.

 

Na stoisku z grami był FM i mu opowiadam jaka ta gra jest wciągająca, że w czasach liceum to całe dnie i noce się przy tym siedziało itd. Kupił też FM-a sobie. W środku tygodnia piszę na WhatsAppie, że u mnie przeziębienie mocno, że cały czas w łóżku i ledwo żyję. Okazało się, że ten dzban też siedzi w domu. Wziął tydzień urlopu, bo... ma mega szanse na mistrzostwo z AIK i nie chce stracić flow :kekeke: 

  • Lubię! 6
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, beeres napisał:

Na stoisku z grami był FM i mu opowiadam jaka ta gra jest wciągająca, że w czasach liceum to całe dnie i noce się przy tym siedziało itd. Kupił też FM-a sobie. W środku tygodnia piszę na WhatsAppie, że u mnie przeziębienie mocno, że cały czas w łóżku i ledwo żyję. Okazało się, że ten dzban też siedzi w domu. Wziął tydzień urlopu, bo... ma mega szanse na mistrzostwo z AIK i nie chce stracić flow :kekeke: 

Szanuję. Ale zdobył?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...