Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gabe napisał:

 

Które?

 

Bo przeszedłem chyba wszystkie, w tym JA1 całkiem niedawno. Chyba zresztą Deadly Games też, ale dokładnie nie pamiętam. JA1 jest mega.

 

A ostatnio kupiłem Back in Action, ale się boję instalować :D 

 

1; 2; 2,5 + jakaś płytka z dodatkami. Razem 5 płyt :kekeke:

Z tych wszystkich przeszedłem tylko 2,5, ale to było wieki temu. Coś mi tam świta o wypadku śmigłowca i poszukiwaniu kopalni.

Ojojoj, Back in action oraz Rage nawet nie widziałem na oczy. Zostawię sobie na deser.

Odnośnik do komentarza

JA2 też jest świetna. 2.5 fabularnie taka sobie (i krótka), ale wprowadzała kilka fajnych mechanizmów jak widoczność kryjówek i line of sight. Wersja 1.13 JA2 chyba je też wprowadziła, ale ja przeszedłem kilkakrotnie podstawkę bez tego i nadal było świetnie.

 

W JA2 fajny jest motyw sci-fi, w zależności czy go włączysz, czy nie, masz właściwie dwie różne rozgrywki, można grę przejść dwa razy i nadal się nieźle bawić.

 

Swoją drogą strasznie namawiasz :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Morpheus napisał:

Skoro twierdzisz, że to najgorsza z części (fabularnie), to tym większą mam ochotę zacząć zabawę :biggrin:

 

Ja grałem w to po JA2 - w porównaniu do niej jest krótka i liniowa. W JA2 masz jakieś pozory wyborów, np możesz na początku nie iść do Drassen (choć to logiczny wybór, bo potrzebna jest kopalnia), tylko gdzie indziej i pewnie da się, tylko jest ciężej, a w JA2.5 masz bodajże wielką mapę ale tylko jedną ścieżkę, którą możesz iść.

 

No i mam propozycję - pograj na początek w jedynkę, choćby po to, żeby poznać najemników, inaczej ominie cię mnóstwo smaczków i puszczania oka z 2 :D

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gabe napisał:

 

Chyba po to jest tak zrobione, żeby się nie dało. Jest to kiedykolwiek celem misji?

 

Nie lubię takich ograniczeń :P

 

Ja powoli się odkopuję, 3 dni robocze mnie nie było. Nagle sraczka w mailach i szef już dwa kompy wiezie do roboty...

Odnośnik do komentarza

Skończyłem 70 historii na 70 lecie Pogoni, zacząłem czytać "Mój ojciec Escobar", którą dostałem ostatnio w prezencie,  w między czasie wyłapałem promo na "ŚWIADKOWIE. ZAPOMNIANE GŁOSY. DUNKIERKA ", "ŚWIADKOWIE. ZAPOMNIANE GŁOSY. BITWA O ANGLIĘ ", "ATLAS HISTORII POLSKI" i "JAK BUDOWALIŚMY KAPITALIZM. PIERWSZE DZIESIĘCIOLECIE" - za cztery zapłaciłem 40-50 zł. Dodatkowo mam jeszcze tyle książek nieruszonych np. Europę Daviesa, a jeszcze czekają na mnie dwie do recenzji (jeszcze nie doszły)... uhm. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Feanor napisał:

@schizzm

grałem wyłącznie w Dungeon Master i całym sercem jestem za tym tytułem (choć to trudna bestia była dla mnie i nigdy jej nie ukończyłem). Beholdery to w dużej mierze uproszczony DM. 

 

BTW, z takich klimatów podeszło mi jeszcze kiedyś bardzo „Black Crypt”, ale nie wiem, czy to tylko na Amigę czasem nie było....

Odnośnik do komentarza

Powinienem mieć jakąś blokadę na odpalanie następnego odcinka serialu po 1:00. Oglądałem do 3, aby skończyć sezon, wstałem chyba po 7 i teraz ledwo siedzę w biurze :roll: Jeszcze może z godzinę wytrzymam, zrobię te rzeczy na już i spadam stąd.

 

House of cards czeka :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...