Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reaper napisał:

@Brudinho nawet nie wiedziałem, że w polskim bankomacie możesz wypłacić dolary :-k 

Ale jeśli jest taka opcja, to raczej tak. Bo bankomat potraktuje kartę jak zagraniczną i tak i tak.

 

No w euronecie na pewno a tak to kojarzę głównie te przy większych placówkach bankowych. Boje sie jednak, że cos odpierdoli i nie wyjdę na tym dobrze :P 

Odnośnik do komentarza

poczytaj sobie: https://www.google.ie/search?ei=H-nWW564EevWgAbPuoegCQ&q=euronet+wypłacanie+dolarów+revolut&oq=euronet+wypłacanie+dolarów+revolut&gs_l=psy-ab.3..33i21k1j33i160k1.7960.9439.0.9604.8.8.0.0.0.0.166.832.2j5.7.0....0...1c.1.64.psy-ab..1.5.552...0i22i30k1.0.vPXejQEWR3g

Teraz, Misiek napisał:

Kupiłem sobie nowe słuchawki by używać zamiast najzwyklejszych służbowych. Jak ja mogłem tyle lat na tym badziewiu słuchać muzyki... Masakra...

Marshall?

Odnośnik do komentarza

Brudi:

 



Wypłata gotówki w euro realizowana jest przez Euronet 360 Finance Limited, spółkę zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii, która nie pobiera opłaty za swoją usługę. Usługa dostępna jest dla kart, których waluta rozliczeniowa jest inna niż euro. Kurs wymiany jest przedstawiany przy wyborze kwoty wypłaty oraz dostępny jest w telefonicznym centrum obsługi klienta euronet  801 324 024 lub (22) 519 77 71 (obowiązują standardowe stawki operatora). Nie ma możliwości wnoszenia roszczeń wobec wydawcy karty ani systemu kart płatniczych, pod którego auspicjami wydana jest karta. Poprzez skorzystanie z usługi potwierdzam i akceptuję, że wydawca karty może obciążyć opłatami mój rachunek

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, me_who napisał:
45 minut temu, T-m napisał:

Michu, a ty jesteś chory na RDR2 czy z pracy tak szalejesz na forum? :kekeke:

Ciałem w pracy, umysłem na prerii ;)

to samo :roll: i jeszcze jakieś inne gupie roboty na mnie czekajo dzisiaj. ale we środę wieczór prawdopodobnie nic mnie nie powstrzyma, żeby usiąść o 19 i skończyć granie nad ranem :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...